Wpis z mikrobloga

@miss-durniu: wzmacniających w sensie wzmacniających ogólnie atletyzm czy wzmacniających pedałowanie?

To co zamieściłeś to ewidentnie albo nie są ćwiczenia wzmacniające pedałowanie (20 minut średnia długość treningu), a za poradę typu "martwy ciąg max. 1x w tygodniu i max. 1x przysiady ze sztanga bo inaczej nie będziesz miał siły na rower" to ja Ci mogę dać za darmo.

Planów do rozciągania jest za darmo na YT tysiące i raczej nie musza być
  • Odpowiedz
@miss-durniu:

1) Mobilizacja + rozgrzewka (Monster Walk, 1-Leg Glute Bridge, Front Step Up Box, Banded Y-Raise, DB T-Raise)
2a) Przysiady bułgarskie z hantlami
2b) OHP z Kettlami
3a) Hip Thrust ze sztangą
3b) Pedlay Row ze sztangą
4a) 1-Leg Squat
4b) Reverse Hyperextensions
5) Core/Abs

Proszę, masz zestaw za darmo. Rób raz w tygodniu, zwiększaj tylko obciążenie lub objętość (serie/powtórzenia), masz bodziec do wzrostu siły i mobilności całego ciała na 8
  • Odpowiedz
  • 0
wzmacniających w sensie wzmacniających ogólnie atletyzm czy wzmacniających pedałowanie?


@Hasz5g: konkretnie to chciałem się skupić na zrównoważonym rozwoju mięśni nóg tak by uniknąć kontuzji wynikających z przeciążenia na rowerze
  • Odpowiedz
@miss-durniu: kupilem suba na miesiac, nagralem troche filmikow i zrezygnowalem z subskrypcji :) mnostwo dobrego materialu tam maja, ale najbardziej sie zdziwilem jak znalazlem ich jutuba ;) tam wszystko jest za darmo haha
  • Odpowiedz