Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@why1sthat pierwsze wrażenie to 60 klatek na high, ale to zamknięta lokacja bez niczego w sumie. Po 30 sekundach tam wychodzisz na zewnątrz i nagły drop na 35-42 klatki. Momentami jest 55 a metr dalej 40... Bardzo "inconsistent"
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Julek85 tak, mam proton experimental. Ustawiłem wszystko tak jak ja filmie (low+taa+fsr) i wychodzi na to, że największy boost FPS jest dzięki fsr. Szkoda, bo to tylko fsr1.0, trochę rozmywa grafikę no ale da się już grać
  • Odpowiedz
@gibbs: a Cryoutilities używasz? Bo autor filmu ma ustawione 4GB VRAMu więc musi mieć.
Ja bym jeszcze przetestował wyłączenie FSR 1.0 w opcjach, ustawienie niższej rozdziałki i włączenie FSR z poziomu systemu. Nie zdziwię się jakby to dało lepsze rezultaty bo 1.0 to jest padaka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@marcinaj Cryo nie używam, ale mam 4gb vram ustawione w uefi. Jeśli chodzi o fsr to ten wewnątrz gry jest lepszy, bo wydaje mi się że dotyka tylko warstwy 3D, bo menusy i interfejs wyglądają na takie jak w natywnej rozdzielczości.
  • Odpowiedz
@gibbs: No tak, taka jest różnica między wbudowaną obsługą a systemową tyle, że ten systemowy nie bazuje na 1.0 więc czasem daje lepsze rezultaty nawet jeżeli kosztem UI.
  • Odpowiedz