Wpis z mikrobloga

@affairz: z jednej strony to wywlekanie postów sprzed dekady jest troche creepy, ale z drugiej strony jest zabawne w #!$%@? i do tego pokazuje jakim mitomanem ten człowiek był i jest
  • Odpowiedz
  • 25
@olcayn: jakiś typ z neta jest mitomanem, dlatego gość spędza drugi dzień czytając jego wysrywy sprzed 14-16 lat i namiętnie je tu postuje. to nie jest normalne - pal licho że zaśmieca w ten sposób tag, ale to aż krzyczy, że gość ma jakiś problem ze sobą i ta moja wklejka nie jest tak do końca ironiczna. terapia to nie wstyd
  • Odpowiedz
@affairz: Pokaż te przykłady na moją mitomanię. Czekam.
Edit: Doczytałem ze to chodzi o Twojego mickusia. Z tym akurat się w pełni zgadzam. Obczaj sobie ile on tam ma takich wpisów, myślisz że ile zajmuje wklejenie takiego i go skomentowanie? Na pewno mniej niż Twoje szkalowanie ludzi z branży deweloperskiej czy Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz jego pracowników.
Dusk_Forest77 - @affairz: Pokaż te przykłady na moją mitomanię. Czekam.
Edit: Doczyta...

źródło: affairz crime

Pobierz
  • Odpowiedz
Jesteście w związku partnerskim, że tak zaciekle bronisz swojej dziewczyny? Myślę, że Tomek Narkun powinien wyciągnąć konsekwencje wobec osób takich jak Ty które swoimi pomówieniami zniszczyły mu wiezerunek mój drogi włascicielu konta https://twitter.com/KDeweloperska


@Dusk_Forest77: Daleko nie trzeba szukać przykładów mitomani. Konto Koalicja Deweloperska, które w tamtym czasie miało 3000 follow zdołało wygenerować takie zasięgi, że zniszczyło karierę krystalicznie czystego i szczerego eksperta. Żadnego w tym udziału nie miał Watchdog i połowa
  • Odpowiedz
  • 1
mój drogi włascicielu konta https://twitter.com/KDeweloperska


@Dusk_Forest77: masz jakieś dowody na to? to wklej, chętnie się do nich odniosę, bo już któryś raz pada to stwierdzenie i nie wiem czym to jest właściwie poparte?

patrząc po screenie "przed chwilą" widzę że folder jest prowadzony, psychoza mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na tym screenie z google maps też kogoś szkaluję czy masz kolejną paranoję?
  • Odpowiedz
@affairz: jest jedna rzecz, którą pomijasz. Napiszę to i chyba kończę: Mick jest użytkownikiem społecznie szkodliwym. Od kilku lat uprawia on regularną propagandę, że ceny mieszkań będą spadać. Losowi użytkownicy, którzy są cały czas bombardowani jego wysrywami mogą zacząć w nie wierzyć, tym bardziej gdy jest to coś co chcieliby, żeby było prawdą. Możesz powiedzieć, że jak ktoś podejmuje decyzje na podstawie wpisów wykopków to jest sam sobie winny, ale uważam,
  • Odpowiedz
  • 2
@affairz: Pokaż te przykłady na moją mitomanię. Czekam.


@Dusk_Forest77: i nawet czytanie ze zrozumieniem leży. o mitomianii było o micku, w nawiązaniu do posta @olcayn w którym użył tam takiego właśnie stwierdzenia w odniesieniu do micka
  • Odpowiedz
@affairz: jak kontent ciekawy to może nie jest aż tak #!$%@?. Albo może ja jestem skrzywiony też xd

Pamiętam jak kiedyś po necie latał zlepek postów z forum dla ćpunów: "od kodeiny do heroiny" pokazujący jak koleś w niedługim czasie od leków na kaszel wpi3rdolil się w hardkorowe ćpanie. To były po prostu przeklejone jego posty z hyperreala, ale uwielbiałem to czytać, bo pokazywało całkiem fajną historię. Może ten facet ma
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77
policja go będzie ścigać bo jeden sprzedajny ekspert tak naściemniał, że jak sie wszyscy dowiedzieli co jest 5 to zrobił kupe w majtki i zniknął xD

Niezła odklejka.

oj chyba komus sie dupa pali ze aż tutaj wysyla swoich padawanów. Czy po prostu siadla sprzedaz w biurze do tego stopnia ze sie bawicie w berka z nudów, wiec postanowiłeś tez przeklikiwac komentarze jakiegos mirka przez cały dzień?
  • Odpowiedz