Wpis z mikrobloga

jak wychodzę na zewnątrz to mijam totalnie przeciętne pary

Przecież nie tak ten blackpill miał wyglądać..


kolejny raz czytam ten sam "argument" obalający blekpyl i kolejny raz powtarzam: nie sugerujcie się samą obserwacją par na mieście bo nie wiecie jak te związki wyglądają od środka. a właśnie to co się w nich dzieje jest wskaźnikiem przegrywu, a nie to czy ktoś trzymał za rękę. w rzeczywistości bardzo wiele zwązków ładnej dziewczyny ze słabym genetycznie kolesiem to po prostu zwiazki z beciakami, dla kasy, z rozsądku, bez namiętności, ze zdradami, z wyzyskiem, z martwą sypialnią itd itd.

zresztą wyobraźcie sobie tego chłopa z mema "polski messi". ty widzisz tylko to, że chodzą za rękę razem po galerii, a w rzeczywistości chłop jest większym przegrywem niż 30letni prawik.

jeśli już chcecie wyciągać jakiekolwiek wnioski z otoczenia, to bierzcie za przykład swoich znajomych których dobrze znacie. ale nawet wtedy podchodźcie do obserwacji z dystansem, bo mało który facet się przyzna, że jego partnerka nie chce się z nim seksić albo wyzywa go od nieudaczników.

#wyglad #hipergamia #przemyslenia #znajomi #wychodzimyzprzegrywu #tinder #przegryw #tfwnogf #randki #badoo #redpill #feels #zwiazki #relacje #samotnosc #podrywajzwykopem #incel
czescmampytanie - >jak wychodzę na zewnątrz to mijam totalnie przeciętne pary
Przecie...

źródło: YtvGFGUAUBcmnRcCuzWFZjOySyBkMFJH

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Jak by mi jakaś baba zrobiła taki performance jak ta od messiego to bym wyszedł po fajki i już nie wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle że ja nie mam praktycznie żadnych zobowiązań życiowych. Jak człowieka trzyma za jaja kredyt i dzieci to już bym pewnie tak nie fikał.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: znałem gościa trochę ponad 30 lat związał się z jakąś kobietą. Zamieszkał w starym domu z jej rodzicami ogólnie mega spoko chłopak przeciętny z wyglądu niezbyt bystry i zbyt miły dla ludzi idealne połączenie żeby zostać wykorzystanym Miły i niezbyt bystry. Zamieszkał z jej rodzicami wydał całe oszczędności żeby wyremontować im dom jak urodziły im się dzieci, ona oczywiście nie pracuje rodzice na emeryturze i rok/dwa lata po remoncie #!$%@?
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: niby tak, ale akurat w tym memie to mam wrażenie, że chłop też święty nie jest. Ewidentnie jest środek dnia, pewnie sobota, a chłop zamiast znaleźć sobie jakiekolwiek uczciwe zajęcie to zamyka się w pokoju córki i odwala jakiś szajs. Po reakcji kobiety (na żenującym poziomie i jeszcze przy dziecku, ale to swoja drogą), to można założyć, że tak jest na porządku dziennym.
  • Odpowiedz
Ewidentnie jest środek dnia, pewnie sobota, a chłop zamiast znaleźć sobie jakiekolwiek uczciwe zajęcie to zamyka się w pokoju córki i odwala jakiś szajs.


@znikam5: nie wiem czy to był pokój córki, a wyżywać sie na partnerze można z wielu błahych powodów, więc tu nie ma reguły. zgadzam się z tym że gość jest frajerem, ale to raczej nie usprawiedliwia takiego traktowania przez żonę.
  • Odpowiedz
A co on jakiś niewolnik jest, że ma zapieprzać jak mały motorek cały dzień na swoją "księżniczkę"? Każdy ma prawo do przerwy...


@Kamil___: no nie wiem, mnie prace domowe dają dużo satysfakcji, nawet jak się z odkurzaczem przelecę albo trawę skoszę to się czuję jak lepszy człowiek no i mam poczucie jakiejś roboty zrobionej. A moja "księżniczka" robi w tym czasie co innego, bo też nie lubi siedzieć bezczynnie i nie
  • Odpowiedz
@znikam5 Ale nie cały dzień od świtu do zmierzchu. XD
Przecież prace domowe nie zajmują aż tak wiele czasu. Zwłaszcza, że to się chyba w czasie lockdawnu wydarzyło...
  • Odpowiedz
nie sugerujcie się samą obserwacją par na mieście bo nie wiecie jak te związki wyglądają od środka.


@czescmampytanie: Skoro nie wiadomo jak te związki wyglądają od środka to skąd wiadomo jak te związki wyglądają od środka.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: czasami tez jeszcze bywa tak, ze facet w zwiazku sie zaniedbal. Mam w rodzinie takie malzenstwo ze stazem 10+ lat, gdy brali slub klasyczna para Oski+Julka po czasie on knur 120kg ona szczupla zadbana milfa no i oczywiscie jakis normik widzac ich razem juz by gadal, ze blakpyl obalony.
A gdy w momencie poznawania jest sytuacja, ze kobieta jest wygladowo z wyzszej ligi niz facet oraz oboja juz maja ponad
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Dokładnie to. Z jednej strony piszesz że nie wiadomo jak te związki wyglądają od środka z drugiej piszesz:

w rzeczywistości bardzo wiele zwązków ładnej dziewczyny ze słabym genetycznie kolesiem to po prostu zwiazki z beciakami,

dla kasy, z rozsądku, bez namiętności, ze zdradami, z wyzyskiem, z martwą sypialnią itd itd.


Czyli doskonale wiesz jak wyglądają od środka.
  • Odpowiedz
@Chad30: naucz sie czytać ze zrozumieniem. napisałem ze osoby które wyciągają wnioski tylko z obserwacji par na mieście nie wiedzą jak wyglądają te związki od środka, ale można przewidzieć jak wyglądają (i dlaczego zachodzi taka obserwacja) jeśli przeanalizuje się inne źródła informacji. i o tym jest ten wpis...
  • Odpowiedz