Wpis z mikrobloga

#informatyka #programista15k
Koledzy z szeroko pojętej gałęzi administracji / devops / security czy zauważyliście w waszej gałęzi obecny kryzys?
Jeśli chodzi o mnie to niedawno zmieniłem pracę na stricte związaną z security, chociaż jako sysadmin miałem z tą działką styczność przez wiele lat i raczej nie widzę spadku ilości ofert czy wysycenia rynku. Moje podłoże to 10 lat doświadczenia bez studiów.

#programowanie dla zasięgu bo może ktoś obserwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
@D_Train: kryzys tylko w mediach, przynajmniej w Polsce. Mój klient zwalnia 1400 osób, ale w całej Europie, głównie Francja, Niemcy, Holandia i chce ich zastąpić near shorem i offshorem
  • Odpowiedz
@Milo900 ale o co ty się prujesz? XD Co jest kontrowersyjnego w stwierdzeniu, że kryzys dotyczy głównie juniorów i midów? XD Co jak jestem juniorkiem, ktorego dotyczy kryzys? Weź przelewaj sobie swoje frustracje na kimś innym xD
  • Odpowiedz
Koledzy z szeroko pojętej gałęzi administracji / devops / security czy zauważyliście w waszej gałęzi obecny kryzys?


@D_Train: tak, jest mniej ofert. W listopadzie było #!$%@? a dostawałem jakieś 35 ofert miesięcznie, obecnie kilka na miesiąc
  • Odpowiedz
  • 0
@D_Train: tak, jest mniej ofert. W listopadzie było #!$%@? a dostawałem jakieś 35 ofert miesięcznie, obecnie kilka na miesiąc


@kutafonixor: Moim skromnym zdaniem kilka ofert miesięcznie to raczej dobry wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz