Wpis z mikrobloga

Recenzja poradnika ,, Triki na Ataki Paniki" Sabina Mil.
Książka uważana w sieci za poradnik krok po kroku jak wyjść z nerwicy lękowej i ataków paniki. Wszystkie przedstawione metody są autorstwa Pani Mil. Sama walczyła z nerwicą przez kilkanaście lat.
Przemyślenia. Jedyny minus cena- poradnik kosztuje 150 zł.
Plusy:
Dzięki książce nauczyłem się planować swój dzień i jest lepiej. Czy nerwica przeszła - absolutnie. Ale dzięki niej zrozumiałem z czym walczę i ten poradnik szczerze mówiąc od serca dał mi więcej niż dwie terapie trwające 8 miesięcy.
Czy warto przeczytać ? Jeżeli borykasz się z nerwicą lękową i atakami paniki - tak.
Jeżeli będzie duży odzew to pomyślę nad wrzuceniem książki w pdfie dla was, bo mimo ogromnej wiedzy, cena jest tragiczna.
Ocena czytelnika:
Moja - 7/10, prosty przyjemny tekst. Zero lania wody. Schematy ćwiczeń proste i łatwo dostosować do siebie.

#czytajzwykopem #ksiazki #przegryw #nerwica #atakipaniki #neet
Mutin - Recenzja poradnika ,, Triki na Ataki Paniki" Sabina Mil. 
   Książka uważana ...

źródło: temp_file2049816250164973875

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@WirtuozPrzegrywu tutaj akurat książka opisuje nerwicę autorki między 2004-2006 rokiem. Aktualnie matka dwójki dzieci, prowadzi firmę eventową, i jeszcze nie wróciła do ustawień chorobowych
  • Odpowiedz
@Mutin: spróbuj czy ci nie przejdzie po dobrych antyhistaminach (allegra). Kiedyś nieświadomie kupiłam probiotyki produkujące histaminę i skończyło się na atakach paniki, które przeszły po kwercetynie i allegrze. Podobne opinie często widzę w internecie, ale nie jest to jakoś porządnie opisane po polsku. Jest coś takiego jak nietolerancja histaminy i może nie dawać specyficznych objawów dopóki nie przesadzisz z czymś w diecie. Jeśli przejdzie, to nie możesz jeść ryb, wędlin, kefiru,
  • Odpowiedz