Wpis z mikrobloga

Nic mnie dawno tak nie zasmuciło jak sprawa Pani Kazimiery Zaremby. Historie poznałem dziś przeglądając jakieś Shortsy. W skrócie: starsza pani za namową księdza pojechała na pielgrzymkę na Litwę - w pewnym momencie zgubiła się i co gorsza nie było chętnych by jej szukać - z Batmanem bez duszy w sukience włącznie. Kobieta nie wracała więc zawinęli manatki do Polski zostawiając starszą panią w obcym kraju. Aż żal ściska gdy myślę o przerażeniu tej biednej babci - poczciwej babci jak babci każdego z nas - w obcym kraju bez znajomości lokalnego języka. Kobieta tułała się nawet 6 km od miejsca w którym miał być bus, prosząc o rumianek czy narzekając na zimno aż słuch o niej zaginął na kolejne 12 lat. Teraz pomyślcie, że to wasza babcia np. #zalesie #polska #ciekawostki #przegryw #kryminalne #religia #smutnazaba #niedzielawieczur
Student - Nic mnie dawno tak nie zasmuciło jak sprawa Pani Kazimiery Zaremby. Histori...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • 69
@Janekbozy: Fundacja Itaka podaje że jej nie odnaleziono, ale ...

Rodzina nadal wierzy, że 88-letnia już obecnie kobieta żyje i wszystko z nią w porządku. Jednym z argumentów, który może to potwierdzić jest fakt, że na Litwie nie odnotowano, aby któraś ze zmarłych, niezidentyfikowanych osób mogła być zaginioną Kazimierą Zarembą z Bełchatowa.


https://zaginieni.pl/archiwum-sprawa-kazimiery-zaremby/
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 359
@Student: No ale zaraz zaraz. Przyjeżdża pielgrzymka do kraju, brakuje jednej osoby. Rodzina czeka pod autobusem i co? Nikt nie powiadomił policji, nikt po nią nie pojechał? Ja to bym wsiadł w auto i #!$%@?ł na Litwę.
  • Odpowiedz
@Cadfael: jest jeszcze gorzej, bo ksiądz co ją zostawił nawet nie ma sobie nic do zarzucenia i uważa, że dobrze zrobił :D
Jeśli chodzi o końcówkę, ostrzegam, można #!$%@? dostać:
bregath - @Cadfael: jest jeszcze gorzej, bo ksiądz co ją zostawił nawet nie ma sobie ...
  • Odpowiedz
@bregath: nie nie nie, ja nie chcę tego na noc oglądać, i tak mi op humor popsuł przypominając to katolickie miłosierdzie (°°
  • Odpowiedz
@Student skad info ze jej nie szukali? ile Twoim zdaniem ksiadz powinien szukac? rozbic namioty i koczowac tam kilka tyg az sie nie znajdzie?
Szukasz godzine dwie i dzwonisz na policje, od tego sa sluzby.. wydaje mi sie ze tu nie chodzi o starsza pania tylko o ksiedza( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Rodzina nadal wierzy, że 88-letnia już obecnie kobieta żyje i wszystko z nią w porządku. Jednym z argumentów, który może to potwierdzić jest fakt, że na Litwie nie odnotowano, aby któraś ze zmarłych, niezidentyfikowanych osób mogła być zaginioną Kazimierą Zarembą z Bełchatowa

@Kemo: ta, starsza osoba. 12 lat w obcym kraju bez znajomości języka. Nawet nie chce myśleć, jak starała się zaspokoić głód. A nocleg? Równie dobrze mogła umrzeć z wyziębienia
  • Odpowiedz
https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/zaginiona-kazimiera-zaremba-corka-to-bylo-nieludzkie/r2hdnt9

Zaczęły się poszukiwania seniorki, ale trwały one maksymalnie pół godziny. Kiedy pielgrzymi nie mogli znaleźć Kazimiery, postanowili ruszyć dalej, aby zwiedzać Wilno. Do dzisiaj ten moment budzi ogromne emocje, bo nie udało się wyjaśnić, dlaczego nie poczekali dłużej. A Kazimiera później pojawiła się na parkingu, gdzie zaparkował autobus z Bełchatowa. Zarejestrowały to kamery monitoringu.


Nie ma to jak dobrze zorganizowana pielgrzymka i zwarta drużyna pielgrzymów! Gratulacje dla duchowego przewodnika pielgrzymki, ks.
  • Odpowiedz
  • 109
@juz_tlumacze: ten duchowny, to ewidentnie ma jakieś spektrum psychopatii. Ciężko mi inaczej wytłumaczyć taką znieczulicę. Powinien wylecieć na zbity pysk.
  • Odpowiedz
  • 164
Batman batmanem, ale reszta uczestników jest tak samo #!$%@?, jak on. Nikt się nie postawił, nikt nie został? Durnie.
  • Odpowiedz