Wpis z mikrobloga

czemu ktoś taką ogromną halę samopas akurat tej nocy zostawił hmmm


@affairz: a dlaczego myślisz że akurat tej nocy? ja to myślę, że tam procedury nie działały od dłuższego czasu xD
  • Odpowiedz
@Agemaker: Mogły być zablokowane sterowania oddymianiem, bramami, grodziami, kurtynami, klapami czy trzymaczami. Jeśli to prawda, to ciekawi mnie kto miał tam serwis, jak wyglądał protokół z przeglądu, kto i kiedy zablokował, czy wpisał to w książkę i czy miał na to papier od zarządcy. Od tego zależy do kogo w pierwszej kolejności dobierze się prokurator. Jako serwisant za #!$%@? bym się tak nie podłożył.
  • Odpowiedz
@pastibox: wywalone w ubezpieczenie, tu chodzi o grunt pod deweloperkę. Firma oficjalnie miała dzierżawę terenu, a tak już na nic nie trzeba czekać. Uprzatnać i budować.
  • Odpowiedz
@affairz:
Nie zostawił, tam zaopatruja hurtownikow z calej pl, handel sie kręci od 3-4 rano, od świtu. Wtedy też zaczynają dzialać wietnamskie bary.

Ale z systemami ppoż faktycznie dali dupencji. Ciekawe jak monitoring, czy rejestratory też poszly z dymem
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: Nie wiem czy tak było i nie muszę wiedzieć, bo cała sytuacja interesuje mnie najwyżej jako ciekawostka. W swoim wpisie zaznaczyłem, że „jeśli to prawda”. Dywaguję sobie po prostu na podstawie swojego doświadczenia z systemami pożarowymi jak mogłaby wyglądać taka sytuacja i z czym mogłaby się wiązać. Nie wyrokuję czy tak było, czy nie, stwierdzam jedynie, że jest to teoretycznie możliwe.
  • Odpowiedz