Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: Jak tam Bill Gates i wielki plan depopulacji? Jakoś dziwnie omijacie tematy w których #!$%@?ście takie głupoty, że nie bez powodu ludzie zaczęli was nazywać po imieniu szurami i kreujecie się teraz na jedynych którzy mieli rację bo coś z waszych setek teorii się zgodziło xD
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Jak można zapomnieć co robiła władza i policja. Może tańczący lekarze? Pamiętam również wiele kontrowersji co do skuteczności, zgony ludzi, które rzeczywiście miały poważne choroby. Jak widać psy kochające zamordyzm lubią zapominać jak rzeczywiście było. Mandaty za darmo i przy okazji pierwsza ogromna zapaść gospodarcza i zamknięcie ogromnej ilości biznesów. No fajnie było.
  • Odpowiedz
  • 1
@Syn_Tracza Dlatego tak to wygląda bo jak w szkole był debil z którego śmiała się cała klasa to po latach można go sobie przypomnieć i dalej śmieszy
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, siedziałeś na banie to był spokój, wróciłeś i autyzm pomieszany z teoriami spiskowymi zaatakował ze zdwojoną siłą xD


@bacaa90: Dziękuję za komplement ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Przyjąłem trzy dawki szczepionki, nie miałem żadnego nopu, nie zachorowałem mimo pracy polegającej na spotykaniu się z ludźmi (codziennie kilka spotkań), na COVID umarli moi dziadkowie (nie dożyli wdrożenia szczepionki), mój tata o mało się nie przekręcił, a Ty dodajesz jakiegoś fejura i się pytasz ludzi, którzy już dawno mają to w dupie jak się z tym czują? Srak. Nie zachorowałem, byłem zdrowy, nie mam żadnych niekorzystnych odczynów jak 99,98
  • Odpowiedz
inni ucza sie na przeszlosci.


@funckt: no własnie nie xD szury dalej próbują grzać temat zamiast wyciągnąć wnioski, że dzięki szczepieniom przeszliśmy przez pandemię a nic czym straszyli się nie sprawdziło.
  • Odpowiedz