Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czas chyba powrócić do starej dobrej czerwonej pigułki po kilkuletnim łykaniu tej czarnej. Blackpill niczego nowego nie wniósł, niczego nie naprawia, nie daje rozwiązania a ostatnimi laty stał się tak radykalny, że służy do poniżania mężczyzn i deprecjonowania ich wartości. Doszliśmy do takiego paradoksu, że byle incel wyśmiewa innych chłopów za to, że nie są idealni. Sam blackpill stał się też bluepillem na sterydach, bo zwolennicy nadal nade wszystko pragną tych kobiet i stawiają na piedestał, stąd ich pozycja vs pragnienia powodują frustrację. Brakuje mi typowego męskiego contentu w manosferze, brakuje silnych postaci w filmach serialach, wzorców w social mediach. W mediach postacie męskie są zazwyczaj pokazywane jako nieudacznicy, fajtłapy i jeszcze sobie dokładam tę wizje blackpillem. MGTOW też nie do końca się sprawdza, bo jednak nie da się całkowicie odciąć i pójść swoją drogą.

#redpill #przemyslenia #przegryw #blackpill #mgtow #tfwnogf #samotnosc #depresja #zycie #feels #zwiazki #relacje #tinder #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #socialmedia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czas chyba powrócić do starej dobrej czerwone...

źródło: Matrix+-+Pills

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kiedyś stosowałem coś w tylu redpill, ale skończyło się samymi porażkami

blackpill pomógł mi pogodzić się ze swoim miejscem w szeregu (morda + charakter), przynajmniej nie marnuję już czasu na bezproduktywne pajacowanie, po którym mam tylko cringowe wspomnienia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To sobie wracajcie do tych czerwonych pigułek, nikogo to nie obchodzi xD Nie wiecie nawet o co chodzi w blackpillu, ale jak zwykle z anonima musicie się wyżalić, że blackpill zły, kiedy jako jedyny pokazuje rzeczywistość tego jak wygląda świat i można to zaakceptować i robić swoje, a nie jakieś wymyślone poniżanie facetów xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Ogólnie to ja nie mogę z tego ile te pille i MGTOW wspominają o kobietach.

NON-STOP po prostu.

Obracając się w głownie babskim towarzystwie człowiek mniej myśli o babach niż ci wszyscy pillowcy.

Do tego zero konkretnego samorozwoju, same banały.

To wygląda tak obsebsyjnie kultowo, że aż strach.


  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Jakieś konkrety? Przykłady, badania, odniesienia? Wymienisz jakichś ludzi, o kogo ci konkretnie chodzi? O jakie punkty z "blackpill essentials" się prujesz?
Klasyczny apologeta redpillu "blackpillowce som gupie a czerwona pigua najleprza", źródło: urojenia redpiloidalne.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ciekawe kiedy zrozumiesz, że zarówno redpill i blackpill niosą ze soba wartościowe rzeczy oraz że redpill i blackpill skierowany jest do grup różnych facetów (redpill do normików, a blackpill do całkowitych przegrywów).
  • Odpowiedz