Aktywne Wpisy

AnaliaOdtylia +26

redorbiter +4
musze wam cos zdradzic. Wczoraj moglem zagadac do jednej dziewczyny i ostatecznie tego nie zrobilem i czuje, ze to przekresla moja relacje z nia. Ze juz wiecej nie bedzie do mnie pozytywnie nastawiona. Czuje jakbym zablokowal sobie sciezke w grze. Mysli klebia mi sie w glowie, wiec o tym pisze, zeby ktos rzucil na to inne swiatlo





Znacie jakieś sensowne sposoby, żeby nie myśleć o nieruchomościach i okazji która przeszła? Codziennie sprawdzam tag, Otodom żeby pośmiać się z ofert a i tak nie mam nic własnego. Zmiany dopiero zaobserwujemy w dłuższej perspektywie więc szkoda mi czasu który poświęcam codziennie na ten temat. #nieruchomosci #gielda
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Najlepszy czas na kupienie nieruchomości był 20 lat temu, a drugi najlepszy jest dzisiaj.
Nie słuchaj oszołomów co wieszczą spadki, bo to ma sens jak ktoś chce inwestować w nieruchomosci. Jeśli chodzi o nieruchomość dla siebie to wykluczając wojny, i tym podobne to najlepiej kupić teraz
@mirko_anonim: uważaj, bo mick i pastibox też tak zaczynali. 10 lat temu xD
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
@mirko_anonim: Ruchaj kobite po kątach u rodziców. Zawsze to 3 minuty mniej myślenia o swoim.
@GOHAN: xd
──────────────────
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
Mickpl to Ty??
Nie no rozumiem, też byłem kiedyś zmieszany kiedy jako 20 latek, miałem bogatszych znajomych po 30, którzy inwestowali w kurniki. Okazało się, że dobrym wyborem będzie inwestowanie w akcje, bo jest niższy próg wejścia, oraz też fundusze reit płacące dywidende