Wpis z mikrobloga

@mietko: W sumie to śmiechłem, ale zgodzę się z nią - jesteś kretynem. :]

@papiez_: Większość kobiet nie ma takiego luzu i dystansu do siebie (oraz zwykle jakieś kompleksy) żeby na takie teksty zareagować pozytywnie. W dodatku dużo zależy od relacji między nimi, a nawet samej 'dynamiki rozmowy'.
@Mysiunia_: ja pierdziele.. Korona damulce spadla bo sie koles odwazyl napisac cos co nie brzmi jak lizanie dupy...

@mietko: myslalem ze to fake, ze nie istnieja tak sztywne i napuszone laski. Jest tyle ripost na takie zarty, ktore nie stawiaja danej osoby w swietle napuszonej damulki, ale nieee ona musiala pojecha od kretynow.. Daj se z nia spokoj, jesli byla 8/10 to teraz powinna spasc do 3/10 -5 pkt za
@Ze_Arcadio: lol, od kiedy bycie uprzejmym to lizanie dupy? Z takim zachowaniem hehe śmiesznym spotkałam się tylko wśród patologicznych znajomych. Głupie żarty są spoko o ile są śmieszne dla obu stron. Znałam takich śmieszków i do tej pory uważam ich za chamskich.
@Ze_Arcadio: nie, ale uważam to za niegrzeczne. Nie lubię jak ktoś sobie za dużo pozwala. Mój obecny partner urzekł mnie tym, że zwyczajnie się przedstawił kulturalnie i nie na siłę na pierwszym spotkaniu, a nie elo bejbe masz ochotę podensować i nie, nie mamy kija w dupie. Zwyczajnie szanuję obcych lub prawie nieznanych mi ludzi i wymagam tego od innych, chociaż sama pewnie bym się tym nie przejęła, bo zlewam coś
@Mysiunia_: poczytaj co Ty do mnie piszesz i jak bardzo jest to nie na temat. Co ma "elo bejbe podensimy" jak i Twój kulturalnie przedstawiający sie obecny partner do żartu @mietko? O ile w ogóle te ta cała historia jest prawdziwa.

Twoim zdaniem facet w relacji kumpel-kumpela nie może sobie pozwolić na luźny żarcik typu

- nudzi mi sie

- umyj mi podloge

bo jest od razu jest chamski i