Wpis z mikrobloga

Pomóżcie wykopowi eksperci od komputerów! Coś się stalo z moim laptopem. Zamknąłem klapke, przestałem z niego korzystać. Kiedy chciałem znowi go użyć, dosłownie po jakiejs godzinie, po prostu przestał działać. Włącza sie normalnie, pokazuje sie ten wstępny napis, logo producenta (Dell - mam laptopa), jednak po tym, jak znika to windowsowe okienko przy lądowaniu, ekran zaczyna migac - jakby wlaczal się i wylaczal i nie wczytuje się system. Nie może przejść Do logowania się do systemu, nic dalej nie idzie. Co robić? #pomoc #pomocy #pomozcie #sprzet #laptop #awaria
  • 4
@89neo Proszę mówić bardziej zrozumiale... Nie dysponuje płytą z Windowsem. Po kolejnych restartach pojawiło mi się takie niebieskeie okno z komunikatem, że nie system Windows nie został poprawnie zaladowany - że wszystkich opcji wybrałem, żeby przeprowadzić diagnostykę i automatyczna naprawę... To coś da? Niby pracuje, jest komunikat "naprawianie błędów dysku. Wykonanie tej czynności może zająć ponad godzinę". Zapomniałem dodać, że mam Windowsa 8 zainstalowanego.
@afc123: Jeśli nie masz płyty, to na ukrytej partycji może znajdować się obraz z Windowsem.

Podczas ładowania/ w instrukcji powinno być napisane jak go odpalić.

Użyj wtedy opcji naprawiania tak jak napisał kolega wyżej.