Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: nigdy nie wiadomo jak by było, może gdybyście się rozstali to byś wylądował jeszcze lepiej
<joke>
bo że ona na pewno, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać?
</joke>
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: baby tak robią bo widzą w niej konkurencję. Dla nich to ty jesteś dobrym potencjalnym kąskiem. Najlepsi faceci są przeważnie zajęci i można to od nich często usłyszeć, sam słyszałem kilka razy. Logikę mają pokrętną często, a jak nie mają chłopa to odpierdziela. Bardzo często też wpłynąć na dziewczynę co nie ma faceta, który trzyma na wszystkim rękę.
Jeżeli w firmie pracuje sporo facetów to już inaczej wyglądają relacje.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu niektóre baby tak robią.


@mirko_anonim: to jest jakby standardowa odpowiedź koleżanek, gdy kobieta opowiada o swoich problemach i słyszy "zostaw go". Jakby się jeszcze nie spotkałem by koleżanki takiej dziewczynie doradzały coś sensownego w celu poprawy relacji, zawsze były to rady tego typu bo chyba tak najprościej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: baba babie babą, mało która kobieta chce dla drugiej, lepiej niż ona sama ma w życiu. Zwykle obie są równie głupie, bo jedna podjudza a druga się słucha. Takie k------a mentalna a czasem zwyczajne.
  • Odpowiedz