Aktywne Wpisy

Znalazł ktoś potwierdzenie, że faktycznie odbyło się ostatnie pożegnanie Śp. Mateusza w tym kościele św mikołaja w Wałczu? czy znowu Muran wali w ch--a #primemma

Niebieski prosił żeby poprosić o radę na Wykopie czy takim klejem gipsowym można załatać bruzdę na instalację do klimy o takiej szerokości (5cm) pod gładź (。◕‿‿◕。)
#remontujzwykopem
#remontujzwykopem
źródło: 1000073045
Pobierz



Jak byście odpowiedzieli osobie, która szydziłaby z waszego samochodu do pracy, nazywając go "gównem" lub "gruzem", podczas gdy ona sama chwaliłaby się swoim BMW E60 lub E90? xdd
#samochody #motoryzacja
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
źródło: 11ad4af2473d8ecd1b064d53d028
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Link do postu
Komentarz usunięty przez autora
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@mirko_anonim: Nie odpowiedziałbym absolutnie nic ponieważ dla mnie takie przepychanki są żałosne i żenujące a same bmw e60 oraz e90 obecnie również bardzo często obecnie zaliczają się do kategorii gruz.
@RobertPupica: Niekoniecznie. Niestety, ale niektórzy po kupnie starego bmw, audi lub mercedesa za mocno się poczuwają. Na przykład pomimo tego, że sam lubię bmw i merca to rozmowa z ich miłośnikami zazwyczaj dla tego jest dla mnie bardzo męcząca.
@RobertPupica: Obrażasz opa w poście, gdzie skarży się, że jakiś wieśniak w beemce e60 sie z niego śmieje
Wchodzę na twój profil, ostatni twój post jest o twojej beemce e60
kurtyna - jak widać marka zobowiązuje to bycia bucem i nie jest jednorazowa sytuacja (ʘ‿ʘ)
@RobertPupica: Bardzo merytoryczna i rzeczowa odpowiedź, oparta na solidnych faktach, wiedzy, oraz argumentach jak na beemiarza przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ach te prymitywne zagrywki jak ad personam.. bo przecież w tej dyskusji liczy się mój kolor nicku i ilość spędzonego czasu ʕ•ᴥ•ʔ uważaj sobie, bo znam takich co mają 15 lat konto i bordo, więc