Aktywne Wpisy

P-----c w dzieciństwie i jej skutki
Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?
Ankieta w pełni anonimowa.
#ankietydetektywa
Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?
Ankieta w pełni anonimowa.
#ankietydetektywa
Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?
- Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 10.1% (277)
- Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 8.0% (219)
- Zimny chów (brak zainteresowania) 10.0% (273)
- Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 19.6% (537)
- Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.6% (291)
- Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 8.0% (220)
- Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.5% (399)
- Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 7.8% (213)
- Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.5% (69)
- Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 8.9% (245)
kondor_20_zglos_sie +320
Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich po kilkanaście to na wykopie mówili mi że trolluje, że to tylko jeden 1% lekarzy. A tutaj zwykły lekarz xD 7 lat doświadczenia. Zarobki w rok milion złotych. Takich asów są tysiące. Wyhodowani na naszym garbie. A zwykły człowiek po studiach inżynier desperacko liczy pieniądze czy mu na wkład własny do kredytu starczy… ten kraj to wschodnie standardy, rozkradany na
źródło: IMG_6133
Pobierz




No na pewno xd
"obiektywnie jestem 7/10" XDDD
Podobno mężczyźnie trudniej na tinderze, kobiety są mniej zdesperowane :( ale jeśli faktycznie jesteś 7/10, to nie powinieneś mieć problemów. Nie spalabym z kimś, kto ci się nie podoba. Na miejscu takiej kobiety czułabym się upokorzona taką sytuacją i wykorzystana.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
I trochę odklejony xD
a ja wierze OP-owi... co to jest 7/10 w dzisiejszych czasach?! Trochę przeżyłem i wiem po sobie i innych że wcale nie jest łatwo i łatwo też przespać swój prime time
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
tj. jakby ten silny zwierzęcy popęd pcha mężczyzn do różnych kwestii od wizyty na divach po związek czy chociaż numerek z grubą babą czy jakąś tam szkaradą
to Ty nigdy tej potrzeby nie czułeś (aseksualny) czy ją tłumiłeś masturbacją, czy
@Dorydy: Z wyglądu 7/10, 179cm czyli trochę manlet
przynajmniej jeśli się tak opisuje to jego problem tkwi w głowie a nie obiektywnie w fizyczności
Byc moze moje problemy pochodza z mentala, ale nie lubie takiego pisania "problem tkwi w głowie", jakby w odróżnieniu od wyglądu było to coś łatwego do zmiany. Prawdopodobnie moj mental pochodzi od traum z dziecinstwa i faktu, ze znecali sie