Aktywne Wpisy

Lewusx +37
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierzpo zeszlotygodniowym buncie dzis zrobie podsumowanie 10 tygodnia #igrzyskabebzonow
choc znowu nie warto
11 kilo schudliscie, czyli tyle co mocna duza kupa 3-5 grubasow
Wyniki są po prostu tragiczne. Zamiast dokręcać śrubę na finiszu, większość z Was uznała, że ma już wakacje, ocyzwiscie cos tam oszukuja ze niby rekompozycja, dekompozycja czy inne gowno ale tak naprawde to zrecie jak swinie ciagle i ciagle
wstyd i poruta i nie wiem czmeu marnuje na was w
choc znowu nie warto
11 kilo schudliscie, czyli tyle co mocna duza kupa 3-5 grubasow
Wyniki są po prostu tragiczne. Zamiast dokręcać śrubę na finiszu, większość z Was uznała, że ma już wakacje, ocyzwiscie cos tam oszukuja ze niby rekompozycja, dekompozycja czy inne gowno ale tak naprawde to zrecie jak swinie ciagle i ciagle
wstyd i poruta i nie wiem czmeu marnuje na was w





Mam poważny problem z podejściem do związków i ciekawy jestem czy znajdzie się tutaj ktoś kto ma podobnie.
Na wstępie powiem, że miałem jedną i jedyną dziewczynę w życiu, ale rozstaliśmy się ponad 2 lata temu. Naprawdę ją kochałem, ale okazało się, że bez wzajemności (może nie na początku, ale na pewno pod koniec tego związku). Rozstaliśmy się z jej inicjatywy, a ja przez to, że nie mogłem się z tym pogodzić jeszcze przez jakiś czas utrzymywałem z nią kontakt, pisałem, czasem gdzieś zapraszałem. Dobił mnie fakt, że ona dosyć szybko po mnie znalazła sobie jakiegoś typa i to zakończyło nasz kontakt już z mojej inicjatywy.
Było, minęło, teraz skupiam się na sobie w życiu, ale od czasu do czasu zdarzy mi się umówić na jakąś randkę, bo jednak czasem odczuwam samotność i pojawia się chęć poznania kogoś. Jednak zaraz po randce albo kilku totalnie tracę zainteresowanie, po prostu nie czuję tego czegoś. Niektóre dziewczyny nawet same zagadują, więc to nie jest tak, że inicjatywa jest tylko z mojej strony, ale ostateczne ja je w kulturalny sposób zlewam. Wydaje mi się, że ja już po prostu nie potrafię się w nikim zakochać. Miałem dziewczynę, która była dla mnie 10/10 i naprawdę chciało mi się dla niej starać, a teraz już nie czuję tego w kierunku żadnej dziewczyny. Więc ustaliłem już, że problem jest ze mną, ale co dalej mam z tym zrobić? Próbuję kogoś poznać, po czym przekonuje się, że jednak tego nie chce i cykl się powtarza.
#zwiazki #tinder #podrywajzwykopem
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Jailer
1 znajdziesz lepsza
2 zapomnisz o bylej
3 nie znajdziesz lepszej, nie zapomnisz o bylej
Jak juz raz wejdziesz na dany poziom to potem ciezko jest go obnizyc
ale ogólnie to jak to jest, skoro nie czujesz tego czegoś to znaczy że nie było tej wzajemnej fascynacji, brzydki raczej nie jesteś skoro same piszą.
@mirko_anonim: mam ambiwalentny stosunek do takich melancholików - romantyków
z jednej strony ich trochę podziwiam bo to jest taki "prawdziwy dobry człowiek" - ktoś kto jakby miał laskę tą pierwszą dobrze dopasowaną to by z nią był 30 lat i piękne
jest match, czyli wizualnie się podoba, zostaje charakter który najlepiej poznasz oczywiście albo a) poprzez spotkanie (które może nie wypalić i stracisz czas) lub b) neutralny grunt - poprzez wywiad tinderowy. Zawsze to praktykowalem i zawsze spotykałem tylko sie z potencjalnymi z którymi mogłoby coś być, dzięki temu omijasz pustaki i
A może jeszcze nie spotkałeś takiej laski, która przebije byłą.
Masz temat starego związku nie zamknięty, skoro po latach dalej myślisz o swojej byłej, kiedy ta ma już swoje życie. Powiem coś, czego wykopki nie
@GoracyDelfin: bo na komunikatorowaniu wcale nie traci się czasu, aha