Wpis z mikrobloga

Masz wysokie mniemanie o sobie. Romantyzm to wymyślony twór, starasz się trochę wpisać w ten utarty schemat, jednocześnie starając się udowodnić, że jesteś ponad to. Rzucasz szczere wyznania, a nie potrafisz podjąć szczerych decyzji. Do tego nadinterpretujesz pewne sytuacje, bez zero-jedynkowych dowodów, biorąc to za fakty i dalej kleisz z tego swoją wersję do której jesteś przekonany. Pewnie już Ci tak zostanie i do usranej śmierci będziesz szukał swojej odpowiedzi na wymyślone
  • Odpowiedz
No i właśnie, spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Nawet nasi psychoterapeuci nie. Ja już więc sam nie wiem co czuję, co jest prawdziwe, co jest przyzwyczajeniem, co przyjaźnią etc. Czy moja żona jest faktycznie moją żoną, kobietą dla mnie, czy może właśnie po prostu moją bardzo bliską przyjaciółką de facto.


@mirko_anonim: macie zwyczajnie zbyt dużo wolnego czasu i zbyt wysoki poziom inteligencji, który nie jest przekierowywany na nic twórczego
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
uzdolniony-sędzia-90: Dlatego w piśmie świętym jest napisane że baba jest chłopa który ją rozdziewiczy, i chłop musi się nią zaopiekować na całe życie, często w starej literaturze jest opisane że kobieta która nie ożeni się ze swoim pierwszym chłopem potem nigdy się nie ustatkuje psychicznie. Po prostu wasze pierwsze razy nie były wasze i stąd brak magnetyzmu, do takich rzeczy trzeba też jeszcze wierzyć mocno w rzeczy nie namacalne inaczej wasze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale Cie zjechali, ale faktycznie trudno ugryźć temat, ale powiem cos co moze narzucic ci inna perspektywe

rozni ludzi różnie na nas oddziałują

w jedynm związku będziesz opiekunem, w innym romantykiem, w innym bedziecie wspolnie konie krasc i to wszystko w ramach tej samej Twojej ososby - tak to
  • Odpowiedz