Aktywne Wpisy

odgrzybiacz +193
Demografia w kraju leży. Powodem jest mniejsza presja na posiadanie dzieci, większy nacisk na samorealizację.
#demografia #spoleczenstwo #polska #rodzina
#demografia #spoleczenstwo #polska #rodzina
źródło: G9K5aplW8AAnYok
Pobierz
Apocaliptorr +57
S@mobojstwo człowieka to dla mnie największy dowód na nieistnienie chrześcijańskiego boga albo jego obojętność. Powiecie, że człowiek ma wolną wolę, tak? Jak jeszcze chodziłem do szkoły, był ze mną w klasie dzieciak, który się z@bił. 12 lat, gnębili go w szkole. Szkolne cwaniaczki namówili 3/4 uczniów przeciwko niemu i zmawiali się, żeby go bić po szkole. Jego rodzice w niczym go nie wspierali. I jak mi odpowiecie na to co się wtedy




Pytanie:
Dlaczego uważacie (zresztą słusznie) że prawicowy ekstremizm w postaci AFD albo Konfederacji należy marginalizować jednocześnie akceptując różne postacie lewicowego ekstremizmu jak Lewica/Razem będące obecnie w koalicji w Polsce albo Zieloni lub De linke w Niemczech?
Zdajecie sobie sprawę, że pogląd "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" doprowadzi do sojuszu konserwatystów z nacjonalistami?
#przemyslenia #pytanie #polityka #socjologia
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi