Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wykop jest eldorado dla politycznych fanatyków. Do tej porty najzabawniejsi byli lewoskrętni ale teraz śmiem twierdzić, że brauniści pobili wszelkie rekordy. Pośród zwolenników lewej strony jest cała masa osób z zaburzeniami (potwierdzają to statystyki), a więc ich pojmowanie rzeczywistości i wyciąganie logicznych wniosków daleko odbiega od normalnego. Brauniści natomiast charakteryzują się po pierwsze brakami w podstawowej wiedzy i edukacji (co potwierdza np. wiara w miarodajność ankiet na TikToku i Xie), a po drugie religijnym wręcz uwielbieniem dla Brauna do tego stopnia, że traktują go jako nieomylnego i nieskazitelnego zbawcę.

Zabawności tej sytuacji dodaje fakt, że sam Braun mimo kontrowersyjnych metod i poglądów jest obiektywnie rzecz ujmując człowiekiem inteligentnym, elokwentnym i posiadającym dużą wiedzę historyczną, a z jakiegoś powodu lgną do niego ludzie będący jego przeciwieństwem. Do tego Braun doskonale zdaje sobie sprawę kto go popiera podrzucając im ankietki i pisząc o ich miarodajności dodając uśmieszek z mrugnięciem oka. Kpi z nich, a oni wierzą w każde jego słowo.

Przechodząc jednak do sedna po co to napisałem. Ma ktoś może screena z wpisu na Xie w którym linkował ta ankietę? Wpis został przypięty w dniu ogłoszenia kandydatury Grzegorza Brauna i wisiał tam chyba z tydzień po czym został wykasowany. Jego treść wyglądała mniej więcej tak:

Taki tam sondaż<emoji palec wskazujący w dół> oczywiście zupełnie niereprezentatywny i niemiarodajny <emoji mrugnięcia okiem> #braun2025


#polityka #neuropa #braun #konfederacja

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników - dziękujemy! Wspomóż projekt

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach