✨️ Obserwuj #mirkoanonim Czy to prawda, że każda różowa na pewnym etapie związku zaczyna zrzędzić i marudzić?
Razem od 5 lat. Ja przypomnę sobie pierwsze lata to było super. Nic nie zmieniłem w sobie od tego czasu, a jednak różowa stała się zupełnie innym człowiekiem.
Ciągle jej coś nie pasuje, rzuca się i drażni ją we mnie każda pierdoła. A to nie tak zmywasz, a to nie tak robisz, a to z Ciebie sknera, a to po co tak wszystko planujesz..
A ja chciałbym aby po prostu było tak jak kiedyś, normalnie się przytulić posiedzieć pogadać, czuć się akceptowanym jak kiedyś..
@mirko_anonim na początku to jest zauroczenie i na wiele rzeczy się nie zwraca uwagi po prostu bo hormony szaleją. Później jest etap gdy widzisz człowieka jakim naprawdę jest i trzeba podjąć decyzję czy być dalej razem czy nie. W takim etapie może pojawiać się zwracanie na coś uwagi, ale póki to dotyczy pierdół to można je zmienić czy zmodyfikować by się dogadać po prostu i móc żyć w zgodzie (kompromisy). Jesli
@mirko_anonim: mi się wydaje, że z wiekiem życie robi się trudniejsze. Jest dużo więcej obowiązków, a mniej czasu na przyjemności. Mój niebieski też twierdzi, że się czepia, ale jeśli on zostawi syf w zlewie, to ja to potem muszę posprzątać (pracuje zdalnie i potem cały dzień widzę ten bałagan). Weź butelkę wina wieczorem, zjedzcie coś dobrego i pogadajcie, o co jej chodzi.
Wszystkiego w życiu trzeba się nauczyć, nie inaczej jest z dorosłymi relacjami. Jak się wybraliście i chcecie iść dalej, to komunikacja jest podstawą, czasem trzeba się udać do specjalisty, kogoś z zewnątrz, żeby pomógł wyjaśnić, naprostować pewne tematy. Długotrwałe związki nie robią się same, tylko wymagają pracy obydwu stron. Jej zachowanie może wynikać z wielu powodów, lęk przed utratą którego nie potrafi okazać, odbija na partnerze swoje deficyty, gryzie za niepowodzenia w
Jej zachowanie może wynikać z wielu powodów, lęk przed utratą którego nie potrafi okazać
@olokynsims: tak, lęk przed utrata i dlatego ciśnie faceta żeby jeszcze bardziej chciał od niej s--------ć xD weźcie już nie róbcie z kobiet takich ułomnych debilek.
refleksyjny-innowator-83: PIERWSZE PYTANIE POWINNO BRZMIEĆ JAKI JEST WASZ STAN CYWILNY, każdy tutaj otwiera swoją książeczkę świetnych odpowiedzi ale nikt nie zapytał oto czy są w formalnym związku i czy go planują.
ciekawska-fenomenka-51: Kwestia charakteru, a nie płci. Przecież co drugi facet tez tak ma, że nic mu sie nie chce, wszystko źle, wszystko nie tak, zawsze tylko stękanie i marudzenie. Więcej znam właśnie takich związków, gdzie to laska cierpliwie znosi godziny jęczenia i marudzenia. A jak na moje oko w takich przypadkach jak twoj to wkurzaja ją nie tyle rzeczy które robisz źle, tylko po prostu wkurzasz ją ty swoim całokształtem.
A wiecie, że ten skorumpowany łysy s-------n z FIFA jest na każdym meczu? Czasem różnica to tylko parę godzin, więc aby na nie dotrzeć, wszędzie lata prywatnym odrzutowcem. A ty p0laku z---------j z butelkami plastikowymi do Lidla dla planety xD
Czy to prawda, że każda różowa na pewnym etapie związku zaczyna zrzędzić i marudzić?
Razem od 5 lat. Ja przypomnę sobie pierwsze lata to było super. Nic nie zmieniłem w sobie od tego czasu, a jednak różowa stała się zupełnie innym człowiekiem.
Ciągle jej coś nie pasuje, rzuca się i drażni ją we mnie każda pierdoła. A to nie tak zmywasz, a to nie tak robisz, a to z Ciebie sknera, a to po co tak wszystko planujesz..
A ja chciałbym aby po prostu było tak jak kiedyś, normalnie się przytulić posiedzieć pogadać, czuć się akceptowanym jak kiedyś..
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Nighthuntero
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
@mirko_anonim: nie, to chodzi o ślub. Jak podpiszesz cyrograf to wtedy tik, tak, tik, tak... Kwestia czasu
@olokynsims: tak, lęk przed utrata i dlatego ciśnie faceta żeby jeszcze bardziej chciał od niej s--------ć xD weźcie już nie róbcie z kobiet takich ułomnych debilek.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta