Aktywne Wpisy

marcinkox3 +43
Byłem dziś z dziewczyną na spacerze nad Maltą w #poznan. Kupiłem 3 gałki lodów po 8 zł za sztukę w kawiarni "3 kolory" przy samym jeziorze. Nie mam problemu, że gałka lodów tyle kosztuje, ale do c---a, niech chociaż tego loda będzie więcej niż łyżeczka xD smakowo bardzo dobrze, ale nie szło się tym smakiem za długo nacieszyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oszukujo #
#oszukujo #
źródło: 1000188151
Pobierz
LamajHarma +111





#gielda
Miałem nieszczęście że zakupiłem na górce, teraz jestem 8000 zł w plecy. Właśnie wyjąłem ze stratą, trudno i radzę wszystkim niedzielnym inwestorom zrobić to samo bo stracicie więcej a przez kilka lat nawet tego nie odrobicie. Zrobiłem błąd że wybrałem giełdę w większości rynek amerykański jako potencjalny zarobek kilku procent na rok. Dziś zaczyna się światowa recesja a od jutra straciłbym o wiele więcej bo wszyscy będą teraz nakręcać się cłami że zaraz powyżej 100% będzie. Trudno od 2 następnych wypłat odłożę na straty i udam że coś takiego jak giełda czy akcje nie istniały. Szczęśliwi ci którzy inwestują w domu do skarpety i nie dali się wyleszczyć na giełdę czyli inna nazwa amber gold.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
Dobra strategia, odkupisz jak będzie ATH
źródło: temp_file8879803503204695127
PobierzNie nadajesz sie do tego, widzisz zieleń 2 letnia co moglo pojsc nie tak? Dla takich to są lokaty i obligacje.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
Dołka chłopie to ty nie uświadczysz nawet jak o 50% wszystko spadnie. Można powiedzieć że nadal jest górka więc sprzedaż jest również na górce. Nie wiem czy wiesz o kryzysie z 1929 i wiesz jakie są wspólne cechy tej zapaści? Wojna celna na całego. Nieudacznik z usa robi dziś to samo z tą różnicą że gość robi to celowo co jest jeszcze gorsze. Chociaż będę
będzie przypał.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny