@mirko_anonim: Powiem ci tak. Nie wiem czy to bait czy nie i czy nie odpisuje na jakiegoś trolla, ale z laską na spotkaniu trzeba trochę świrować, żartować, szturchnąć ją, złapać żartobliwie za ręke, podkręcać od czasu do czasu atmosfere dwuznacznymi tekstami. Jak gadałeś z nią o życiu codziennym jak z kolegą z pracy albo z sąsiadem zza płotu to tak cię odebrała - jako kolege.
@mirko_anonim: na przyszłość, nie możesz zachowywać się jak kolega, jeśli coś więcej ma z tego być. Skoro nie dawałeś jej sygnałów takiego zainteresowania to nie miała innej możliwości, niż potraktowanie cię jak kolegę
@mirko_anonim: Analizujesz każdy szczegół i detal jakby to była jakaś wyprawa na inną planetę, a ty po prostu dostałeś kosza od baby. Każdy dostał kiedyś takiego kosza, mniej lub więcej razy w życiu. Jesteś miękkim, niestabilnym emocjonalnie, zakompleksionym mężczyzną, a kobiety odrzuca takie coś. Miej jakąś godność i gdy baba urywa znajomość to ją po prostu olej, cześć i nara, na zasadzie było minęło, bo ona już podjęła decyzję, że
Tak się upodlić xD Kek
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
@mirko_anonim: i studia zrobia z Ciebie
część 1: https://wykop.pl/wpis/81254949/obserwuj-mirkoanonim-cz-1-dodaje-ten-wpis-bo-musze
część 2: https://wykop.pl/wpis/81254951/obserwuj-mirkoanonim-cz-2-kwiecien-2023-zanim-o-dz
część 3: https://wykop.pl/wpis/81258547/obserwuj-mirkoanonim-cz-3-maj-2023-w-pracy-zaczelo
część 4: https://wykop.pl/wpis/81258549/obserwuj-mirkoanonim-cz-4-sedno-wpisu-jak-widac-ni
część 5: https://wykop.pl/wpis/81260695/obserwuj-mirkoanonim-cz-5-troche-pospacerowalismy-