Aktywne Wpisy

kt13 +76
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co

janusz-lece +27





To dlaczego czasami jest taki scam że głowa mała a opinie same pozytywne?
Nie no, chodzi mi o scam że umawiasz się z 25 letnią dziewczyną, na usługę trochę premium (bo cena wyższa) no i na miejscu trafiasz na kobiete 40-50 lat, zaniedbaną, w mieszkaniu syf itp.
Albo sytuacje że w opisie usługa z nastawieniem na klienta (GFE, pełna godzina itp) a tu typowa masówka czyli przyjdź, zapłać, 10 min i wypad bo kolejka jest.
Na garso jak są negatywne opinie to na 100% nie warto iść, z resztą moderatorom można zarzicic czepialstwo ale gdy ktoś fejk opinie pisze to od razu wyłapią