Wpis z mikrobloga

witajcie Mirki,

Chciałbym najpierw się przedstawić. Jestem zwykłym szarym mirkiem wiążącym koniec z końcem. Przypatruje się co się wyprawia na mirko, czasem pośmieszkuję czy zaplusuję.

Jednakże, chciałbym Was poinformować ,że zostaliśmy zdradzeni i to o świcie! #wybory zostały sfałszowane i z góry ustalone przez Michaiła Białkova aka Michael Weißmann i agenturę wykopową , która ustaliła działania na tajnym spotkaniu #grupaweissberg na długo przed wielką #aferazbozowa. Grupa ta skupia wokół siebie cały establishment wykopu i mirko , gdzie śmiejąc się wolnym mirkom w twarz wprowadzają swoje niecne plany. Grupa weißberg spotyka się raz do roku w drogim kurorcie we Władysławowie gdzie przed meetingiem udają się na plaże i rozpalają wielkie ognisko modląc się do #quetzalcoatl , poświęcając przy tym zielonki.Zeszłoroczna impreza Ich plan zwany potocznie #falszywemirko czy też #nowywykop mają na celu zniszczenie społeczności i wprowadzenie pełnej inwigilacji na nieznanym dotąd poziomie.Nie zastanawiało Was dlaczego Prezydent mirko chce usunąć konto? Teraz kiedy #krul wyjechał do Brukseli panuje bezkrólewie na którym skorzystała owa grupa, czekali na to 23 lata...

Stworzyli iluzję wyborów dając Wam do dyspozycji partie ,które niczym się od siebie nie różnią, a "prawilni" użytkownicy utworzyli podziały na których sami korzystają. #neuropa #4konserwy to ułuda i wierutne kłamstwo ,mające na celu ogłupianie i tworzenie pożytecznych idiotów. Mam dowody na to ,że bliski przyjaciel Białkova posiada 3 konta bordo,który reprezentuje dwie popularne partie polityczne na mirko (zamierzam ujawnić jego personalia w odpowiednim czasie)W samych wyborach działało tyle multikont jak stąd do Moskwy. Będą tworzyć symbole wolności jak #mirkiwyklete , mamić was poprawą śmieszkowania czy #wolnoscdlapierogownawykopie ale to wszystko część ich planu.

Jedną z największych zbrodni grupy weißberg jest zniszczenie serwisu #strims. Z sebą ze strimsa znamy się jeszcze z kursu programowania dla początkujących. Człowiek orkiestra tyle mogę napisać, szczery , miły ale co najważniejsze wizjoner. Miał on marzenie stworzenia wolnych od uprzedzeń serwisu z ciekawymi tematami i poruszającymi komentarzami. Gdyby mu się udało bylibyśmy świadkami oświecenia polskiego internetu. Niestety był zagrożeniem dla starej władzy. Rozpoczęto akcje zniszczenia seby i jego serwisu. Wdrożyli #afera zbożowa i przenośli dość dużą ilość agentów wykopu, których zadanie było proste - trollować. Już wtedy Seba żalił mi się i miał #boldupy o to ,że jakiś bot ciągle minusuje na jego portalu i niszczy to nad czym pracował cały miesiąc. Wspólnie postanowiliśmy ,że przeprowadzimy pełną lustracje bazy użytkowników i zakończymy to raz na zawsze. Nie byliśmy jeszcze wtedy na to gotowi ... W dzień lustracji nastąpiło najgorsze, wyłączono serwis ,a cała baza danych przepadła bez wieści, mało tego Seba miał przypał na wywiadówce i zawalił małą mature. Wiem ,że nie dostał sie do wymarzonego liceum i prawdopodobnie pójdzie na #europeistyka w przyszłości.

Dlatego na potęgę posępnego czerepu wzywam Was , Mirki którzy mają w sercu tylko mirko, obudźcie się. Czy dla Was jedynym celem są #heheszki i pierogi? Życie nie polega tylko na tym ,żeby się nażreć i poczytać #pasta , trzeba oczekiwać czegoś więcej! Nasze pokolenie jest już stracone ale zróbcie to dla przyszłych zielonek i walczcie z systemem!

Moje żadania:

1. Wprowadzić stan wojenny

2. Utworzyć specjalną międzynarodową komisję śledczą z adminami reddita na czele

3. Dokonać pełnej lustracji

4. Zbanować prawdziwych wrogów MIRKO

Na koniec chciałbym uroczyście oświadczyć ,że nie zamierzam usuwać konta.
  • 5