Aktywne Wpisy

Randy_the_Ram +319
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko
#praca #pracbaza
#praca #pracbaza
źródło: 1000016724
Pobierz
PanTuNieMieszkasz +165
Jestem strasznie przemęczony ale muszę pracować muszę robić nadgodziny, mama ma nawrót raka i inne choroby muszę jej pomóc, ona całe życie mi pomagała jak już martwy stary pijany nie dawał kasy i robiła na 3 roboty żebym miał co jeść. Kto może niech po prostu dobrze o mnie pomyśli i trzyma kciuki żebym miał siłę ogarnąć rzeczywistość i żebym kiedyś w końcu się wysypał. Dziękuję





Problem z atrakcyjnymi kobietami jest taki że one prawie cały czas są w związku. Po prostu trzeba mieć farta, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie kied,y akurat są w tym króciutkim okresie między jednym związkiem, a drugim.
Co ciekawe, wśród atrakcyjnych mężczyzn takie zjawisko występuje znacznie zarzadziej.
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
Komentarz usunięty przez moderatora
Atrakcyjnym może być każdy a jednocześnie nikt , zależy co lubisz
Ludzie zazwyczaj mają przeciętne cechy chyba że naprawdę wygrasz loterie genetyczna i wugladasz jak Adriana Lima albo Angelina Jolie to ciężko twoją urodę podważyć
Wiekszosc tych " atrakcyjnych kobiet " ma bardzo przeciętne cechy tylko są zadbane
10/10 są zazwyczaj mieszanki genetyczne jak np Amerykanie uformowani z wielu narodów albo latynosi
Szczególnie jak wracam z Niemiec to dziwię się jak wszyscy ludzie wyglądają tak samo : wysokie czoło jajowata głowa , 2 typy nosów : duży prosty albo mały zadarty do góry jak świnka piggy
Skóra anemiczna biała sina , budowa krępa( że skłonnościami do tycia ) kończyny krótkie
Oczywiście drobne różnice mogą się pojawić ale są kosmetyczne
Ogólnie słowianie wyglądają jak śmiech natury , zastanawiam się czy jak inne rasy na nas patrzą to mają ubaw
Najpierw Bóg stworzył pięknych południowców nordykow a później ulepił
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta