@mirko_anonim: Jest dziennikarzem, więc nawet jak znali się wcześniej to musiał być ogarnięty i może miał po prostu gadane, dynamina ma kolosalne znaczenie w relacjach.
@mirko_anonim: Kobieta wchodzi w związek i pierwsze co robi to widzi w partnerze "potencjał" Jeśli jest, zostaje, jeśli się zawiedzie - odchodzi. W tym wypadku się nie zawiodła. Jeżeli "Ćwiąkała" (nie znam) wysypie się, będzie miał długi, powinie się noga...na 90% ta kobieta go rzuci.
Zanim ktoś powie, że okej ale on jest znany i pewnie ma kasę - to oni się nie znają od wczoraj przecież i zaakceptowała go nawet zanim był sławny.
@mirko_anonim: Możliwe że odpowiedziałeś sobie sam. Pozdrawiam.
PS. Chodzi o to że im wcześniej się ludzie poznają, tym większa szansa że kobieta będzie jeszcze normalna. A dwa - to co było te XX lat temu nie działa teraz. Czasy się zmieniają.
@mirko_anonim: nie ma blackpill to kłamstwo, tylko bluepill, każda kobieta ma tzipę, która odpowiednio wielbiona przywiązuję się do wielbiciela. Po prostu incele tego nie potrafią.
Jak blackpillowcy wytłumaczą takich ludzi jak Ćwiąkała?
@mirko_anonim: ja wiem, że blacpille to często toksyczni tchórze (a w najlepszym razie, leniwe płaczki), którzy mówią 1, a robią 2, ale typie zlituj się z tymi baitami z Ttemu XD. Pieniądze, dynamiczność, twarz wszystko to pomaga otworzyć drzwi, ale każdy z tych atrybutów to za mało na wywołanie miłości. Ale znacząco pomagają. Typa widzę po raz 1 na własne oczy. Po poświęceniu
@mirko_anonim: ale czy on tego związku nie miał czasami przed tym całym s-----------m i socjal mediami? Czy oni sie nie poznali w liceum? Przeceiż tak się pary dawniej tworzyły.
zaradny-filozof-81: Ćwiąkała jest znanym dziennikarzem, ma dużo kasy i gadane, a do tego wygląda na sporo młodszego (dobre geny w sumie). Dla kobiet, którym nie przeszkadza babyface jest super wyborem.
zwinna-mediatorka-10: @yorimo: to źle? przecież to bardziej racjonalizm niż blackpill. Ty jak nie będziesz widział w partnerce potencjału to byś chciał wejść w związek? @kaminarii ale to normalne że młodość jest od tego żeby szukać potencjalnego partnera to co w tym dziwnego? Na wszystko jest odpowiedni czas (liceum, studia) a potem nie ma co być zdziwionym że jesteś +25/30 i nagle nie ma nikogo wolnego @PowiatowyBanan on sam mówił
ale to normalne że młodość jest od tego żeby szukać potencjalnego partnera to co w tym dziwnego? Na wszystko jest odpowiedni czas (liceum, studia) a potem nie ma co być zdziwionym że jesteś +25/30 i nagle nie ma nikogo wolnego
@mirko_anonim: Trochę nie o to chodzi. Chodzi o to że młode kobiety jeszcze nie są do końca sprane socialami (przynajmniej nie aż tak) i znajdą się pojedyncze normalne (chociaż o
życzliwy-kreator-15: @kaminarii: a to nie jest tak że wolny rynek weryfikuje? Bo ze wszystkich kiepskich (wygląd) gości to każdy właśnie ogarnął sobie za wczasu ale to ma sens bo przecież sami odrzucili imprezowe karyny a karyny ich, więc trafił swój na swego. Po okresie edukacji zostają gapowicze co nie zdążyli sobie ogarnąć za wczasu albo właśnie imprezowe karyny które dopiero teraz chcą się ustatkować
@mirko_anonim: Ciekawe co Ćwiąki musiał zaakceptować i na jakim wyparciu żyje... ( ͡°͜ʖ͡°)
Laski często tak mają, że jak chad je zeszmaci, to szukają beciaka-tampona, potem jak się odbiją trochę psychicznie to znów szukają atrakcji i tak w kółko, aż do ostatecznego beciaka. NATURA.
a to nie jest tak że wolny rynek weryfikuje? Bo ze wszystkich kiepskich (wygląd) gości to każdy właśnie ogarnął sobie za wczasu
@mirko_anonim: No nie, bo nie każdy, tylko 'garstka szczęśliwców'. Im bliżej 2025, tym gorzej nawet w czasach szkolnych. Cały czas kwestia tego i po prostu tego. Z roku na rok jest coraz gorzej i nie wiadomo czy cokolwiek się poprawi. A i zauważ że przykładowo jak przez podstawówkę o
Jak blackpillowcy wytłumaczą takich ludzi jak Ćwiąkała?
@mirko_anonim: Nie wiem dokładnie co to blackpill bo się tym nie interesuje, ale wytłumaczenie jest przecież proste jak drut. To, że niektórym niskim się udaje nie oznacza, że każdemu niskiemu się uda. To przecież jest podstawowy błąd poznawczy i w rozumowaniu ludzi, którzy podają takie kontrprzykłady.
Jeżeli "Ćwiąkała" (nie znam) wysypie się, będzie miał długi, powinie się noga...na 90% ta kobieta go rzuci.
@mirko_anonim: Możliwe że odpowiedziałeś sobie sam. Pozdrawiam.
PS. Chodzi o to że im wcześniej się ludzie poznają, tym większa szansa że kobieta będzie jeszcze normalna. A dwa - to co było te XX lat temu nie działa teraz. Czasy się zmieniają.
@mirko_anonim: ja wiem, że blacpille to często toksyczni tchórze (a w najlepszym razie, leniwe płaczki), którzy mówią 1, a robią 2, ale typie zlituj się z tymi baitami z Ttemu XD. Pieniądze, dynamiczność, twarz wszystko to pomaga otworzyć drzwi, ale każdy z tych atrybutów to za mało na wywołanie miłości. Ale znacząco pomagają. Typa widzę po raz 1 na własne oczy. Po poświęceniu
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@kaminarii ale to normalne że młodość jest od tego żeby szukać potencjalnego partnera to co w tym dziwnego? Na wszystko jest odpowiedni czas (liceum, studia) a potem nie ma co być zdziwionym że jesteś +25/30 i nagle nie ma nikogo wolnego
@PowiatowyBanan on sam mówił
@mirko_anonim: Trochę nie o to chodzi. Chodzi o to że młode kobiety jeszcze nie są do końca sprane socialami (przynajmniej nie aż tak) i znajdą się pojedyncze normalne (chociaż o
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo
@mirko_anonim: Ciekawe co Ćwiąki musiał zaakceptować i na jakim wyparciu żyje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Laski często tak mają, że jak chad je zeszmaci, to szukają beciaka-tampona, potem jak się odbiją trochę psychicznie to znów szukają atrakcji i tak w kółko, aż do ostatecznego beciaka. NATURA.
@mirko_anonim: No nie, bo nie każdy, tylko 'garstka szczęśliwców'. Im bliżej 2025, tym gorzej nawet w czasach szkolnych. Cały czas kwestia tego i po prostu tego. Z roku na rok jest coraz gorzej i nie wiadomo czy cokolwiek się poprawi.
A i zauważ że przykładowo jak przez podstawówkę o
@mirko_anonim: Nie wiem dokładnie co to blackpill bo się tym nie interesuje, ale wytłumaczenie jest przecież proste jak drut. To, że niektórym niskim się udaje nie oznacza, że każdemu niskiemu się uda. To przecież jest podstawowy błąd poznawczy i w rozumowaniu ludzi, którzy podają takie kontrprzykłady.