Aktywne Wpisy

KjatanSveisson +42
#gielda
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie

Lewusx +32
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz




#komornik
Witam Mirki. Spotkała mnie przykra sprawa. Dziś dostałem wypłatę, wypłacili mi ją parę dni wcześniej. Obstawiam, że przez święto. No i niestety wolna kwota przekroczyło za październik, z czego na koncie zostało mi tylko 400 zł. Jestem załamany, bo nie będę miał jak opłacić rachunków, zostanę bez środków do życia. Mam dwóch komorników. Kontaktowałem się z bankiem, powiedzieli że jeżeli nie zostanie wysłane do 1 listopada to mi to zwrócą, ale prawdopodobnie jutro pójdą pieniądze. Czy mogę coś zrobić, żeby jednak ta kasa została zwrócona? Płacę regularnie tych dwóch. Miesiąc w miesiąc. Proszę bez śmieszków bo jestem totalnie załamany. Bank to PKO. Kiedyś miałem podobną sytuację ale nyla ona w 2021 i zwrócili mi kasę na konto.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt