Wpis z mikrobloga

#praga #urbex #noclegi #nocleg #czechy #kiciochpyta #cebula #marihuana #polskibus

1.Kto zna jakieś tanie,ciekawe(hostele,tanie hotele?), ale nie spartański nocleg w Pradze ?

2.Zna ktoś jakieś ciekawe urbexy w Pradze i okolicach?

3.Jakieś fajne miejsca pod względem architektury i krajobrazu?

4.Jak sprawnie się tam poruszać?Jakieś bilety "metropolitarne" czy coś w tym stylu?Wypożyczalnie rowerów/skuterów?

5.Jak to jest z tym legalnym dzezem?( ͡° ͜ʖ ͡°)(ceny,miejsca godne polecenia,porady co wiedzieć)

6.Jakie tam są ceny produktów spożywczych?Konkretniej pytam ile zabrać na szamkę na 3 dni pobytu.
  • 7
@KLEINA:

1. Z tym od zawsze byl problem.

2. Co to jest urbex?

3. Bary maja dobra architekture.

4. Metro do 22, potem but albo taxa.

5. Idziesz na rynek glowny, mijasz katedre, wchodzisz do chapeu, idziesz do kiblow, tam stoja typy, pytasz, placisz, palisz.

6. Jesli pojdziesz do Alberta (czeska biedronka) to takie same jak w polsce, 500 koron styknie na bulki maslo i pasztet.
@KLEINA: Nie byłem w Pradze, ale jeśli nie doczekasz się konkretnej odpowiedzi, to polecam korzystanie z Hostelbookers i sprawdzanie ocen noclegów. Jeśli ocena jest powyżej 80-85% to śmiało można założyć, że jest w porządku.

Wielokrotnie korzystałem i zawsze się sprawdzało.
@v00 Urbexy to miejsca opuszczone nadające się do eksploracji ;P (taka zajawka ).

Co do baki, myślałem, że tam normalnie funkcjonują coffeshopy ;O

@JogurtMorelowy Czyli 150/200 zł na stołowanie się tam pyka?

@tentamten Dzięki bardzo ;)

Czekam na więcej, może trochę bardziej wyczerpujących odpowiedzi ^^
@KLEINA: prawda jest taka ze jak jestes komunikatywny to kupisz bake w wiekszosci barow, tam jest niby legal ale nikt sie z tym nie obnosi, moze dlatego maja taka luzna polityke poniewaz czesi potrafia szanowac to co dal im rzad, u nas od razu pewnie by bandy gimbow palily przed jakimis urzedami,szkolami i szybko by byl delegal