Aktywne Wpisy
DolorEstSalus +25
Ja naprawdę chciałbym porzucić Microslop i Windowsa i przenieść się na jakiegoś Linuxa, np. Fedorę, Kubuntu czy ZorinOS, ale im więcej o tym czytam i oglądam to dochodzę do wniosku, że w tym momencie Linux jako domyślny system nadaje się tylko dla ludzi, którzy nie robią na komputerze nic poza oglądaniem YT i podstawową pracą biurową oraz programistów. Nie chodzi o interfejs i wygląd systemu, KDE Plasma wygląda zajebiście i intuicyjnie, desktop






@mirko_anonim: chodzi o wychowanie, facet był źle wychowany. Jeśli takiego "wyrwiesz" od mamusi to będziesz ty musiała zastąpić mamusie.
Zazwyczaj, gdy partnerka jest ogarnięta, faceci chętnie szybko wchodzą we wspólne mieszkanie, choćby po to, żeby nie robić "bara bara" z publicznością w postaci rodziców za ścianą. Wyjątki? Gdy jesteś traktowana jak FWB albo on ma w domu całe piętro dla siebie. Jeśli więc nie ma tego piętra, a chłop dalej unika tematu, to prawdopodobnie nie "nie jest gotowy", tylko zwyczajnie jesteś beznadziejna w łóżku.
Komentarz usunięty przez autora
Dlatego najlepsi faceci, to tacy co wychowywali się bez matki - jak ja.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord