Wpis z mikrobloga

Marka i model bez znaczenia, bo wiadomo, że i tak wybrałem najgorzej


@mirko_anonim: VAG, nie premium, pneumatyka i 361k - proste się wylosowało, to Touareg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Może i 13k zaoszczędzisz przy zakupie, ale przy odsprzedaży oddasz to w vacie, dochodowym, składce zdrowotnej i co tam jeszcze w ciągu kilku lat wymyślą.
  • Odpowiedz