Wpis z mikrobloga

Przemyślenia podczas czytania biografii Jobsa:

przez całe życie miej za cel produkowanie tanich, szeroko dostępnych komputerów


podstawowy model kosztuje 4000zł


chyba o czymś zapomnieliśmy, chłopaki


  • 34
przez całe życie miej za cel produkowanie tanich


@kocham_jeze: lel, serio przeczytaj jeszcze raz, każdy Mak do którego dotykał się Jobs kosztował chore pieniądze nawet w latach 80tych.

@semperfidelis: poproszę 2 razy tańszy komputer o 2 razy lepszych parametrach od MacBook Pro Retina 13', jak mi taki wskażesz to kupię od razu 3 sztuki, słowo daję.
@milczmen: nieważne, czy cena jest w dolarach, czy kolumbijskich pesos, dalej jest kilkukrotnie droższe od podstawowych, chociaż słabszych, modeli konkurencji. Porównując do modeli konkurencji o podobnych możliwościach jest równie źle :)
@Kacc: Mówisz o tym czymś, 13-calowym z 4GB ramu?

APPLE MacBook Pro z wyświetlaczem Retina

Procesor Intel Core i5-4258U 2.4 - 2.9GHz

Technologia Intel Hyper Threading i Turbo Boost 2.0

4 GB szybkiej pamięci operacyjnej DDR3, 1600 MHz

Karta graficzna Intel Iris Graphics

Dysk SSD o pojemności 128 GB

Matryca Retina 2560 x 1600, 13,3" z podświetleniem LED

Złącza Thunderbolt 2, USB 3.0, HDMI

Wbudowany moduł Bluetooth

Obudowa z jednego kawałka
Unibody? Retinę? Thunderbolt? Darmowego Mavericksa?


@MieszamKaweOlowkiem: Wow, super ficzery. Thunderbolta znajdziesz w lenovo S/T 430.

smiecham jak ktoś porównuje produkty Apple parametrami


@kocham_jeze: A ja śmiecham, jak ktoś potrafi tylko śmiechać, zamiast udzielić konkretnej informacji - prawdopodobnie niedoinformowanemu mnie.

@Kacc: Skrót myślowy, ale dużo taniej kupię komputer, który parametrami niszczy takiego MacBooka Pro 13 Retina.

jakby nie liczyć silnika to mój samochód też cenowo objeżdża co lepsze mercedesy xD
@Kacc: Skrót myślowy, ale dużo taniej kupię komputer, który parametrami niszczy takiego MacBooka Pro 13 Retina.


@semperfidelis: no to pokaż ten komputer, tylko proszę żeby też miał 13 cali i ważył mniej więcej tyle samo.

A ja śmiecham, jak ktoś potrafi tylko śmiechać, zamiast udzielić konkretnej informacji


sam rzucasz jakieś dane z dupy i nie potrafisz ich poprzeć konkretnym przykładem