Wpis z mikrobloga

#jkm #4konserwy #polityka

@FaktyTVN macie wy rozum i godność człowieka?

Pod wpisem informującym że w faktach pojawi się program o JKM, nie raczyliście odpisać na żaden komentarz, do czasu aż jakiś lewaczek z #neuropa nie napisał coś w stylu że nawet jakbyście dali całe wypowiedzi JKM to kuce i tak by krzyczały że manipulacja. No to ja was #!$%@? proszę - dajcie choć raz całą wypowiedź JKM. Mało to dowodów na wasze manipulacje? Mało to znalezisk i wpisów na wykopie o tym? Macie wy rozum i godność człowieka?

Jesteście bardziej atencyjni niż #atencyjnyrozowypasek więc udzielę wam pewnej rady. Swoje wpisy tagujcie jako #neuropa - to takie wykopowe kółko wzajemnej masturbacji i smagania się penisami. Spodoba się wam.

Ja tam was czarnolistuje, bo dawno nikt na wykopie mnie tak nie #!$%@?ł. Nawet @shido nie był tak #!$%@? jak wy.
  • 17
@Gert: Ale to jest fakt wiele razy na Wykopie potwierdzony - nawet całe wypowiedzi Krula były tu podawane, a jego wyznawcy i tak twierdzili coś w stylu "I tak wyrwane z kontekstu" czy "Bo w Kurierze Warszawskim nr. 34 było wyjaśnienie". Przecież tu nie chodzi o fakt zaistnienia reportażu o Krulu, ale o to, że robi to TVN.

PS. Wołanie osób, którzy nie mogą odpowiedzieć, bo masz ich na czarnolisto, jest
@SirPsychoSexy: Nie mam całej neuropy na czarnolisto, tylko 3 osobników, wyjątkowo mnie irytujących.

Owszem, wśród kuców są oszołomy, a Korwin ma swoje kontrowersyjne zdania. Ale TVN manipuluję wszędzie, nie tylko w przypadku Korwina, i po prostu wytrzymać tego nie idzie, jak się pomyśli ilu ludziom zrobili sieczke z mózgu.
@Gert

Wolę nie pytać w czym jeszcze kolega gustuje...Co w tej neuropie zajadacie, nie chce nawet pytać.

W te wakacje a urlop już niedługo, to mam zamiar ostrygami i to tak do zarzygania, na przemian z whiskaczem :D