Wpis z mikrobloga

✨️ Dlaczego blackpillowcy mają jedyny wzór na mężczyzn?
Czemu blackpillowcy wierzą że kobiety mają tylko jeden określony typ? Tak jakby dosłownie każda jedna na świecie miała jeden wzór mężczyzny xd oczywiście w blackpillowskiej bajce jest to mityczny chad. Dziwnym trafem gdy wyjdę na ulicę, do sklepu, do galerii to mam cały przekrój gości trzymających za rękę, zarówno mojego wzrostu, niższych i wyższych. Tych ładniejszych i nieco mniej. Grubszych i chudszych. To jak to jest w końcu? Jaką tym razem mają wymówkę blackpillowcy żeby udowodnić swoje racje? Pewnie każdy jeden milioner albo siostrę trzymają za rękę, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #tinder #rozowepaski #zwiazki

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.

🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Bycie w związku nie oznacza, że się kobiecie podobasz. Kwestie ekonomiczne, presją społeczna czy strach przed samotnością potrafią skłonić kogoś do wejścia w relację z osobą, do której nie mają uczuć.
  • Odpowiedz
Znowu pierdu pierdu bez sensu, ładu i składu, powtarzane 1000 razy. Prócz tego co wspomniane wyżej w komentarzu. To dalej...

Tych ładniejszych i nieco mniej. Grubszych i chudszych. To jak to jest w końcu?


@mirko_anonim: ... 1 'inny' facet na kolejnych setki par to nie jest potwierdzenie reguły. Wyjątki zdarzają się wszędzie. Będąc w Default City, na codzień na mieście nie widzę takich wielkich rozbieżności czy tylu 'gorszych' facetów o
  • Odpowiedz