Wpis z mikrobloga

✨️ Czy BMW to klucz do serca?
Mirki warto kupić bmw żeby wyrwać wkońcu jakąś panne? Wiem jak to brzmi ale nigdy nie widziałem żeby ktoś miał bmw i nie miał laski więc coś musi być w tym nw, może to jakiś magnes na laski.

#przegryw #bmw #podrywajzwykopem

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

📒 Notatka moderatora: XDDDDDDDDDDDDD

❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: tak to będzie wyglądać i piszę to całkowicie poważnie. Znam to z autopsji.

nigdy nie widziałem żeby ktoś miał bmw i nie miał laski.


To źle myślisz. Kiedyś byłem w jednym takim klubie. Na 30 chłopa, 2 miało "laskę". Im starsze BMW tym na większego wieśniaka wychodzisz.
hyperlink - @mirko_anonim: tak to będzie wyglądać i piszę to całkowicie poważnie. Zna...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz