Wpis z mikrobloga

✨️ Dlaczego Polki wolą chłopów z zagranicy?
Mam teorie że polki wolą chłopów z zagranicy bo po prostu nie są pantoflami. Czasem jak obserwuje #niebieskiepaski jak potrafią nadskakiwać wokół kobiet to aż mnie to męczy a co dopiero ich. To by wyjaśniało dlaczego nawet tacy z krajów 3 świata mają duże szanse, bo im biedniejszy tym bardziej nieogarnięty w relacjach czyli bezpośredni i nawet bezczelny. U nas jednak jest jakiś patologiczny szacunek i gloryfikowanie kobiet, co pewnie jest miłe ale przez pierwsze 5 minut a nie całe życie od przedszkola po późną starość. Odkąd pamiętam to dziewczynkom ustępowało się miejsca, trzeba było pomagać, być grzecznym, inicjować, troszczyć się, przepuszczać przez drzwi, kupować prezenty, wspierać finansowo a i tak na końcu odbija ci dziewczynę jakiś patologiczny seba ze wsi. Analogicznie pewnie jest tutaj że ktoś kto w końcu nie traktuje cie wyżej od siebie jest atrakcyjny.

#przemyslenia #blackpill #logikaniebieskichpaskow #tinder #redpill #zwiazki #rozowepaski #przegryw #demografia

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.

👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt

mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polki wolą chłopów z zagranicy? Ⓘ
Mam teorie że polki wolą ...

źródło: f2bc9231aa2a52ef418018d1b5b30e1b63066c7794ff675386e559729f9f44f7

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach