Aktywne Wpisy

nieparzystokopytny +998
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS
Pobierz
mirko_anonim +13
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6
Pobierz




Tak patrząc na te wszystkie afery w Polsce i to w różnych sektorach ale też samo podejście do życia, kult cwaniactwa, kult siły, januszexy, pijaństwo, życie na pokaz, ogólnie mentalność to nam jest bliżej do wschodu.. Nie jesteśmy żadna Europa Centralna tylko Europa Wschodnia bo mentalnie i kulturowo nadal jesteśmy wschodnimi ludami dosłownie i w przenośni. My chcielibyśmy być zachodem, a w zasadzie chcielibyśmy brać tylko pozytywy z zachodu (technologie, produkty) ale to tylko tyle, cała reszta próby bycia zachodnimi to tylko kompleksy. Ale to właśnie typowe dla krajów wschodnich też jest i stąd fascynacja bmw, mercedesami, iphonami, ciuchami adidas. Aż mnie dziw bierze że nas wzięli do UE i to w 2004 roku, gdzie jak czasem oglądam materiały z przeszłości to niezły bambustan tu był. Teraz to mamy wały na poziomie państwowym i wolnorynkowym i społeczeństwo które ma najgorsze cechy wschodu i zachodu i to jakiś ewenement dla krajów postkomunistycznych.
#polska #gospodarka #praca #lekarz100k #antykapitalizm #spoleczenstwo #polak #przegryw #afera #lekarz #kpo #testoviron
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
źródło: comment_o0TD9gnmvCUKXHtBcS8eNxUaoptWKsiq
Pobierzźródło: 1000002476
PobierzPolacy nie zdają sobie sprawy jak wiele obecnych problemów to po prostu stare mechanizmy sarmacko-szlacheckie:
Dlaczego w Polsce panuje wieczny trope małego przedsiębiorcy któremu urzędas psuje krew? Bo ten urzędas narusza wolność Polaka do zarządzania własnym folwarkiem. Skąd taki kult małych przedsiębiorców skoro wszyscy wiedzą, że te firmy to największe g---o w Polsce? Mało płacą, nie szkolą pracowników, mobbing jak w latach 90, zero
Niestety komuna zrobiła swoje. Przede wszystkim komuna nauczyła tego jak cieszyć się ze zgnojenia