Aktywne Wpisy

panna_kotta +72
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

keep_it_real +47





Jak być bardziej męski?
Próbował ktoś badboymaxxing?
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #blackpill
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt