Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: No cóż, starsze kuzynostwo wcześnie pokazało co i jak, więc na pewno to miało jakiś wpływ.
Ale za nastolatka. Bo 0-10 to się bajki oglądało, przy 10-16 to już się powoli trochę inaczej patrzyło na czarodziejki z księżyca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz