Wpis z mikrobloga

✨️ Dlaczego Polska manosfera skupia się na wyglądzie?
Polska manosfera to jest jakiś żart. 99% "przegrywów" uważa że przegrało TYLKO przez wygląd. Prawda jest taka, że jak nie zamierzasz być zawodowym modelem to wygląd NIE jest ci do niczego potrzebny. Zaraz ktoś powie że dzięki wyglądowi masz przyjaciół, dziewczyny, lepszą pracę. To jak do cholery funkcjonują przeciętni goście do tej pory? Każdy ma jakieś grupki znajomych, #zwiazki i jakoś żyje. Jeszcze nie widziałem wpisu pt. "chciałbym wyglądać chociaż przeciętnie". Nie, zawsze jest "chcę wyglądać jak chad i dlatego przegrywam". To powiedzmy sobie szczerze, wam nie chodzi o normalne funkcjonowanie jak każdy, tylko życie ludzi z topki. Checie ponadprzeciętne wyniki bez żadnego wysiłku. To tak jakby narzekać na brak pracy bo delikwent nie będzie wstawał rano za mniej niż milion miesięcznie.


〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.

🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt

mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polska manosfera skupia się na wyglądzie? Ⓘ
Polska manosfer...

źródło: av5m8b

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach