✨️ Poradnik wyboru auta dla przeciętnego PolakaⒾ Widzę że na tym forum jest trochę fanów motoryzacji to może pomogą w wyborze przeciętnego auta dla przeciętnego chłopa z Polski.
Laguna 3 1.5 dCi z 2013 vs kia cee'd 1.6 crdi, oba kombi, oba po 110 KM fabrycznie, laguna po chipie i ma 131 KM. Cena laguny 19k do negocjacji, kia 21k do negocjacji.
Ewentualnie proszę o inne propozycje aut. Może jakieś benzynowe fajne? Odległość to głównie do pracy po 25 km w jedną stronę plus od biedy jakiś wypad dalej.
Ewentualnie proszę o inne propozycje aut. Może jakieś benzynowe fajne? Odległość to głównie do pracy po 25 km w jedną stronę plus od biedy jakiś wypad dalej.
@mirko_anonim: moim zdaniem nie opłaca brac sobie Kii za 21k z 2013 jak za 13-15 można mieć 2010r np i30 FL Dopłata 7-8k za 3 lata młodszy samochód to bez sensu. Silniki takie same a i30 jeszcze znajdziesz bez dpfa jak się postarasz.
@mirko_anonim: wybór między kiłą, a rzeżączką. dla wozu za 20k moim zdaniem istotniejsze jest to czy jest od prywatnego ziomka, który dbał i naprawy robił regularnie czy ulepione na sztuke od handlarza importowane z niemiec "bezwypadkowe od lekarza przebieg bardzo niski ale nie mam dokumentów".
Widzę że na tym forum jest trochę fanów motoryzacji to może pomogą w wyborze przeciętnego auta dla przeciętnego chłopa z Polski.
Laguna 3 1.5 dCi z 2013 vs kia cee'd 1.6 crdi, oba kombi, oba po 110 KM fabrycznie, laguna po chipie i ma 131 KM. Cena laguny 19k do negocjacji, kia 21k do negocjacji.
Ewentualnie proszę o inne propozycje aut. Może jakieś benzynowe fajne? Odległość to głównie do pracy po 25 km w jedną stronę plus od biedy jakiś wypad dalej.
#motoryzacja
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
@mirko_anonim: daruj sobie dizla.
Dopłata 7-8k za 3 lata młodszy samochód to bez sensu. Silniki takie same a i30 jeszcze znajdziesz bez dpfa jak się postarasz.