Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszły do mnie dwie paczki:

1. Zegarek

Świetne wykonanie, za taką cenę dostajemy zegarek, który wygląda spokojnie jakby kosztował co najmniej 500zł, rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Koperta ze stali, ładnie przyklejone indeksy, wypukła, mocno czarna tarcza, w rzeczywistości szkiełko ma fajny połysk jakby było pokryte anty-refleksem (w innym modelu który posiadam rzeczywiście jest anty-refleks), zachowana jest dbałość o detale, uszy koperty są zmatowione, natomiast z boku są wyszlifowane na lustro - daje to ładny efekt. Ten był prezentem, obdarowana osoba niezmiernie się ucieszyła, sam noszę droższy model z tej firmy i byłem za niego wielokrotnie komplementowany przez różowepaski (jak będzie zainteresowanie to wrzucę). Jedynie pasek jest słabej jakości więc pójdzie do wymiany oraz liczby 70, 80, 90 na tachometrze są delikatnie przybrudzone farbą, ale nie będę przejmował się takimi detalami bo w rzeczywistości nie rzuca się to w oczy. Zdecydowanie bardziej polecam od tanich zegarków Currena, które nie są nawet stalowe i mają fake'owe tarcze. Wykonanie stoi na podobnym lub nawet lepszym poziomie niż Orient czy Zodiac.

Zdjęcia

2. Opaska/bransoletka a'la ta z trashness

Jakość przyzwoita, kotwica o wiele gorzej wykonana niż oryginał, ale ogólnie nie jest najgorzej, nie wygląda tandetnie i na pewno nie rozsypie się po pierwszym założeniu. Też mogę polecic.

Zdjęcia

#pokazzakupy #aliexpress

wołam też #modameska bo wiem, że było zainteresowanie bransoletką
  • 10
@Crimson_Ghost: jak na taki nonameowy to kozak.wygląda okazale i jakby to była jakaś porzadna znana firma. Na prawde wygląda super i ten tachometr jak w timexach. Wrzuć ten który Ty nosisz. Ja osobiście to nie mogę patrzeć na te curreny co ludzie zamawiają.. Perfecty albo Gino Rossi z atrapami z alledrogo lepsze dużo.
@Lewis00: @klawiszs: @kolezka1: Jednak zrobiłem parę fotek: tutaj Ta poświata to właśnie antyrefleks, indeksy są równo przyklejone, wszystkie tarcze działają, dodatkowo koronka jest fajnie wykonana. Wybrałem model z bransoletą i zmieniłem na pasek. Noszę go już jakieś 6 miesięcy, w tym czasie upadł na asfalt i przeżył kilka wycieczek w góry, jak widać wciąż działa. snapshot Polecam poszukać u innych sprzedawców w podobnej cenie. Miałem już kilka zegarków za