Wpis z mikrobloga

Siemano rowerowicze i rowerowiczki! Nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie, jak nie to się przypominam klik

Jak wiecie(albo i nie wiecie) ponad rok temu miałem wypadek i było trochę słabo, w pewnym momencie lekarze nawet myśleli o ucięciu mi nogi bo tak mocno mnie gronkowiec zaatakował. Jednak jakoś się z tego wykaraskałem i dziś na kontroli w szpitalu dostałem zajebiste wieści- w końcu mogę wsiąść na dwa kółka ( ͡ ͜ʖ ͡) Oczekujcie moich rowerowych wpisów i nie hejtujcie moich niewielkich dystansów bo nie mogę się przeciążać, 3majcie kciuki żeby było coraz lepiej ()

Dla zainteresowanych wrzucam zdjęcie jak po rocznych przejściach z gronkowcem i czterech operacjach wygląda moja noga(wiem, że kiedyś miałem lepszą nogę ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

#rower #pokaznogi #chwalesie
marek6699 - Siemano rowerowicze i rowerowiczki! Nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie,...

źródło: comment_M3HcUDyG8QJNTdZ9SX2QjN1bVeE6VDpv.jpg

Pobierz
  • 16
Siemano rowerowicze i rowerowiczki! Nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie, jak nie to się przypominam klik


@marek6699:

Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.

Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.

Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.

Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem