Wpis z mikrobloga

Jestem przeciwny legalizacji broni palnej w Polsce albowiem w tym kraju czuję się cholernie bezpiecznie, czego nie mogę porównać od pobytu w USA, gdzie ironicznie, cały czas czułem niepokój związany z faktem, że byle seba może mi wpakować kulę w łeb.

Dodam, że jeżeli naprawdę potrzebujesz broni to możesz zrobić bezproblemową licencję.

I nie pisz mi, że to jest takie trudne w Polsce, bo pisząc to, to albo jesteś niepełnoletnim krzykaczem albo nawet nie próbowałeś zrobic, tylko się dowiedziałeś na wykopie.

#bron #legalizacja #oswiadczenie
  • 66
@kokolokolo: Jest subtelna, acz bardzo istotna różnica pomiędzy "czuciem się bezpiecznie" a "byciem bezpiecznym". Jeżeli w USA nie "czułeś" się bezpiecznie to radzę udać się do odpowiedniego lekarza-specjalisty. Chyba że zapuszczałeś się w jakieś skrajne getta, ale to już inna sprawa.

bezproblemowa licencja


Faktycznie bezproblemowa jak #!$%@?, konieczność wydania >3k PLN oraz latania po stowarzyszeniach/klubach sportowych (pomijając już to, co się #!$%@? przy pozwoleniach do celu ochrony osobotej) nie jest absolutnie