Wpis z mikrobloga

Tak się składa, że przez rozmaite imprezy i grille letnie troszkę złapałem wagi i postanowiłem zacząć biegać. I mam pytanie do was - jak motywować się do biegania? O czym należy pamiętać oprócz stroju i odpowiednich butów? Są tutaj jacyś "wprawieni" biegacze? :)

#biegajzwykopem #poczatkujacy #chudnijzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@Zmiyu: Najpierw musisz kupić strój biegacza, wypasione buty, ostentacyjny bidon, polub wszędzie bieganie, zasubskrybuj #sztafeta, kup smart watcha którym będziesz zapisywał trasy aby wrzucić na fb, do tego koniecznie pulsometr. Jak już ogarniesz podstawy zasubuj jakiś kanał na YT o bieganiu, oglądnij trochę, zajrzyj do powiązanych... No i myślę, że wystarczy. Teraz możesz już olać, albo wrócić czasem do tego kanalu na YT.
  • Odpowiedz
@Zmiyu: Wstajesz, zakładasz buty i zapierdzielasz... Nie ma co szukać motywacji, jak sam nie potrafisz, bo wtedy na pewno nic z tego nie będzie. A buty? Zależy gdzie lubisz biegać. Kiedyś kupowałem jakieś kosmiczne adidasy za 3 stówki i myślałem, że to ważne, ale teraz wystarczy wybrać się do Decathlonu i poszukać odpowiadających downhillów czy zwykłych adidasków za 80-120 zł i można pokonywać kilometry. Strój też nie problem teraz. Krótkie portki
  • Odpowiedz
@Zmiyu: najważniejsze to zacząć powoli bo jak od razu będziesz chciał zapierniczać to momentalnie się zmęczysz i odechce Ci się biegać. Cierpliwość i powolne podkręcanie tempa i dystansu to podstawa.
  • Odpowiedz
@Zmiyu: Ty gruby zalany tłuszczem #!$%@?, którego przez zwały tłuszczu nikt nic chce i nikt nie kocha, który umrze młodo na zawał serca bo nie chciał się ruszyć z domu.

Myślę, że element motywacji po powyższym zdaniu możemy odhaczyć :P

Co do stroju to cokolwiek ważniejsze są buty. W Decathlonie jest spory wybór i ostatnio nie najgorsze promocje.

Pamiętaj o ćwiczeniach po biegu i nie przesadzaj z tempem.
  • Odpowiedz