Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Małe rzeczy cieszą najbardziej !

Dzisiaj mam wolne, wiec umówilem sie z jednym gościem u którego raz do roku wpadam przyciąć żywopłoty, ze wpadne. Roboty na 4-5h moze. Po 2 godz wola mnie jego żona i mówi ze idzie do pracy, ale zostawiła mi kawę. Jestem bardzo miło zaskoczony. A jak tylko zjem kanapki to te pyszne #!$%@? Dumle bedą we mnie włazić ;)

#polaknaurlopie #praca #jedzenie #emigracja #szwecja
Pobierz
źródło: comment_uXhdF8oCYLUP8QF0qjRsvij3igRsY1jk.jpg
  • 6
@DownmiaN: to normalnie w Szwecji. Mi zawsze muszą wpychać na siłę "masz tu kanapki i herbatę masz jeść i #!$%@?" :D Zawsze fajnie jak pracuję się w usługach to ludzi są mile do ciebie nastawieni.
@ZnamUklady: ja rzadko pracuje na usługach, kiedys jak pracowałem przez ponad 3 tyg na działce jakiegoś "bogacza" to raz nam przywiózł po Shakeu z maca i był z siebie dumny. Za to kiedyś jak odśnieżalismy dach jakiegoś biurowca w paskudna pogodę, to nas pracownicy zaprosili do siebie na kawę i oddali nam swoje ciastka/bułki słodkie, co było bardzo miłe z ich strony. Byłem tez w kilku restauracjach na rozmowie o prace
@DownmiaN: No właśnie zależy jakiego człowieka trafisz. Wiadomo, że niemili ludzie nie uznają krajów i są wszędzie. Ale w 90% przypadków to zawsze zaoferują mi nawet głupią wodę do picia. A i tak najlepiej jak widzą, że dobrze pracujesz to i jeszcze jakiś napiwek skapnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)