Wpis z mikrobloga

Mirki co sie #!$%@?ło. Nikt nie trafił "6" w euro lotka ostatnio. Dziś do wygrania jest 150 miljonów funciaków. A ja mam 3 kupony. Kupione w inny dzień i w innych sklepach. To oznacza że moje szanse są 3 razy większe! Wiecie co zrobię z wygraną? Każdy kto zaplusuje ten wpis ma zapewnione zaproszenie na cotygodniowe wykop party w lokalu który specjalnie kupie na wykop party w Krakowie. I darmowy alkohol przez 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo 10 osobom kupie mieszkania w mieście w którym sobie tego zażyczą. 15 osobom dam po 100k zł. Jeśli wygram tylko 1 mln zrobię w #!$%@? zajebiste wykop party z free alco i dam 10 osobom po 10k ( ͜͡ʖ ͡€)

Dodatkowo, wśród osób które obserwują mój profil rozlosuje 3 mieszkania i 3 zwycięzców po 150k zł :)

#konkurs #glupiewykopowezabawy #rozdajo #cebuladeals #eurolottery @POWODZENIA ! ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
bart88uk - Mirki co sie #!$%@?ło. Nikt nie trafił "6" w euro lotka ostatnio. Dziś do ...

źródło: comment_NpAfdwa3fC5qBKsQuMiCo0eeQGIowPU9.jpg

Pobierz
  • 50