Wpis z mikrobloga

@KopecyFan: wątpię by w większości polskich pizzeri używano mozarelli i pomidorów dobrej jakości.
Widziałem jak to często wygląda-wyrób seropodobny, tania passata i spluchniacz ciasta. O mące 00 włoskiej już nie wspominając dlatego Twoje wyliczenie jest nie na miejscu bo zapewne ta pizza, o którą jest cała kłótnia została zrobiona po taniości. Poza tym ile pizzerii ma piec opalany drewnem? Myślę, że garstka.

Ja uważam osobiście, że @olinek_okraglinek ma trochę racji, ale
O mące 00 włoskiej już nie wspominając dlatego Twoje wyliczenie jest nie na miejscu bo zapewne ta pizza, o którą jest cała kłótnia została zrobiona po taniości. Poza tym ile pizzerii ma piec opalany drewnem? Myślę, że garstka.


@Maniera: Nie wiem do jakich pizzeri chodzisz ale nawet u mnie w wiosce mają włoski piec na drewno i włoskie składniki. (Mają też wersję drożdżową z pieca na polackie podniebienie) Za włoską pizze
@KopecyFan: To ile oni zarabiają wg Ciebie? 8zł na pizzy? Nawet nie, bo nie wliczyłeś wcześniej kosztów prądu, nie wspominając o kosztach najmu, zusie, itp.

Podaj mi nazwę tej Twojej wioski bo w mojej na 4 pizzerie żadna nie ma pieca opalanego drewnem i jedna robi włoską pizzę, ale nie z produktów pochodzących z Włoch.
To ile oni zarabiają wg Ciebie? 8zł na pizzy? Nawet nie, bo nie wliczyłeś wcześniej kosztów prądu, nie wspominając o kosztach najmu, zusie, itp.

Podaj mi nazwę tej Twojej wioski bo w mojej na 4 pizzerie żadna nie ma pieca opalanego drewnem i jedna robi włoską pizzę, ale nie z produktów pochodzących z Włoch.


@Maniera: Mając ceny hurtowe pewnie sporo więcej, ja zrobiłem wyliczenia dla domowej pizzy i zakupów w markecie.