Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk

jakub_jerzyk

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 348
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 348
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
4 godz. i 57 min temu
  • 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 6
@Pan_Slon: a mi się ta postawa podoba i ją rozumiem. Dziewczyna widzi, że zwierzę cierpi i chce mu te męki skrócić. Ciekawe jest za to jak od razu projektujecie na to “ruchy frykcyjne”, jej postawę wobec osób bezdomnych i inne swoje imaginacje.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
22.05.2026, 21:30:31
  • 14
Kraj Krasnodarski (Rosja)

Kolejny filmik 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Kraj Krasnodarski (Rosja)
Kolejny filmik 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wide...

źródło: 1000011997

Pobierz
Mikuuuus - > Kraj Krasnodarski (Rosja)
Kolejny filmik 🔥
#ukraina #wojna #rosja #wide...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 23.05.2026, 08:49:18 via Wykop
  • 0
@varres: mi się zdaje, że ich problem polega na tym, że te drony tak nisko latają, ich opl nie była tworzona do zestrzeliwania takich rzeczy.
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
21.05.2026, 15:46:47
  • 65
Cezarek.

#pokazkota #zwierzaczki
Krzewiciel_prawdy - Cezarek.

#pokazkota #zwierzaczki

źródło: 762

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 21.05.2026, 18:39:35 via Wykop
  • 4
@Kyrtkele: Kitek
jakub_jerzyk - @Kyrtkele: Kitek

źródło: IMG_8576

Pobierz
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 17.05.2026, 12:38:00
  • 0
Podobno Wowa coraz rzadziej wychodzi z bunkra.

#wojna #rosja #ukraina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
17.05.2026, 06:33:14
  • 38
Filmiki z dzisiejszych ataków na Moskwę i obwód moskiewski znjdziecie na tagu #wideozwojny

Zapraszam do obserwowania tagu żeby być na bieżąco!

JAZDA Z KACAPAMI!

#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - Filmiki z dzisiejszych ataków na Moskwę i obwód moskiewski znjdziecie na t...

źródło: 1000010842

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 17.05.2026, 07:38:40 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: czy dron z napędem odrzutowym to nie jest po prostu rakieta?
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 17.05.2026, 12:36:25 via Wykop
  • 0
Jak zwał tak zwał. Ważne, że się pali.
  • Odpowiedz
OstatniSpartanin
OstatniSpartanin
17.05.2026, 08:23:22
  • 9
Śniadanie chuopskie bo nie mam takiego życia jak inni
#przegryw
OstatniSpartanin - Śniadanie chuopskie bo nie mam takiego życia jak inni
#przegryw

źródło: 1000006069

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 17.05.2026, 10:31:25 via Wykop
  • 0
@OstatniSpartanin: oo fuj…
  • Odpowiedz
wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka
wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka
16.05.2026, 09:08:20
  • 37
Kitku zmęczona po porannym pobieraniu krwi, jeśli wyniki morfologii będą dobre, to pod koniec maja pożegna się ze wszystkimi zębami, które jeszcze zostały jej w pyszczku. Przewidywane zwiększenie częstotliwości blepów. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#pokazkota #koty #kitku #blep #bojowkadymnychkotow
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Kitku zmęczona po porannym pobieraniu krwi, jeśli...

źródło: 1000005038

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 16.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 2
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: dużo zdrówka dla kitku!
  • Odpowiedz
agatafagata
agatafagata
agatafagata
11.05.2026, 11:10:49
  • 65
#thetraitors

widze, że często piszecie ze nie powinno byc rodzin/znajomych itd, wedlug mnie to bez wiekszego znaczenia, bo gdyby lojalni wiedzieli, ze sa w grze o kłamstwach i manipulacji to słowa ,,nie wywaliłbym wlasnej żony" nie znaczą abolutnie nic XD to, ze lojalni mieli 60 iq w tej edycji to juz inna sprawa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 11.05.2026, 12:49:03 via Wykop
  • 16
@agatafagata: dokładnie, tak gra się zepsuła, bo przestali grać. Ja nie kumam jak to możliwe, że na stole głosowali między Wojtkiem, a księdzem, w------i księdza, okazał się lojalny i im jeszcze powiedział na odchodne, że mówił prawdę, a Ci przez następne 3 odcinki ani razu się nie zająknęli, że to może jednak Wojtek jest zdrajcą. Szkoda na nich strzępić ryja, z-----i te grę totalnym odwrotem od logiki.
  • Odpowiedz
daniello87
daniello87
09.05.2026, 21:29:54
  • 42
A-----l jest legalny i promowany, żeby trzymać za mordę społeczeństwo. Otumaniony niewolnik to bezpieczny niewolnik.
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 10.05.2026, 09:26:25 via Wykop
  • 2
@kondensator_z_piekla:

Wcale tak bardzo mocno nie spada, delikatnie i to dopiero w ostatnich 3 latach.
jakubjerzyk - @kondensatorz_piekla: 

Wcale tak bardzo mocno nie spada, delikatnie i ...

źródło: IMG_2869

Pobierz
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 10.05.2026, 10:53:23 via Wykop
  • 2
@kondensator_z_piekla: sam byłem tym zaskoczony. Może to też efekt bańki, w której żyjemy. Ja sam i ludzie w okół mnie piją dużo mniej niż 10, 20 lat temu. Pracuję z młodymi ludźmi i mam wrażenie, że oni też piją nieporównywalnie mniej niż to robili milenialsi w ich wieku. No ale statystyki pokazują, że Polska to cały czas kraj alkusów. Może też trochę mniej to widać bo pochowaliśmy się z tym
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
09.05.2026, 05:16:20
  • 45
Pamiętajta, bez pracy nie ma kołaczy XD
Kiedyś jadałem chleb z pasztetem a tera z łososiem wędzonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
majkel_scofield - Pamiętajta, bez pracy nie ma kołaczy XD 
Kiedyś jadałem chleb z pas...

źródło: 1000016552

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 09.05.2026, 08:24:51 via Wykop
  • 1
@o__0: i to w kilka lat!
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 02.05.2026, 08:21:23
  • 6
Dobrzycki wydał 25 mln euro żeby móc przeżyć tak magiczny wieczór, jak wczoraj na Łazienkowskiej.

#mecz #powinnowyjscinaczej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amatorro
Amatorro
13.04.2026, 16:36:50
  • 512
#wegry #trump #usa #bekazpisu #polityka #wybory
Amatorro - #wegry #trump #usa #bekazpisu #polityka #wybory

źródło: Zrzut-ekranu-2022-09-28-o-08.04.23

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 13.04.2026, 17:58:33 via Wykop
  • 4
@Amatorro: moim zdaniem minister spraw zagranicznych nie powinien postowac takich rzeczy. To dyplomacja, a nie kłótnia na instagramie.
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 14.04.2026, 07:48:31 via Wykop
  • 0
@Rabe2137 @bukimi: Ale po co ma mu mówić “s--------j”? Czasy są bardzo niepewne, na świecie następuje wielkie przetasowanie sił, a ja od ministra spraw zagranicznych oczekuję, że będzie tak w tej burzy nawigował żebyśmy na nic się nie w-----i. Pomijając to, ze ten twit to jednak fejk, to mi nie podobają sie te docinki Sikorskiego na x, bo mam wrażenie, że często kieruje nim jego ego, a nie dobro
  • Odpowiedz
pogromc4_szurkowskiego
pogromc4_szurkowskiego
10.04.2026, 07:52:39
  • 9
Od ponad miesiąca, tłukę wykopkom, że Europa będzie bardzo szybko przepraszać się z Rosją i odbędzie się to kosztem Ukrainy. Wykopki, ukrofile, fajnopolaki - cały czas żyją w trybie wyparcia rzeczywistości. Nadal myślą, że zachodnio-europejskie rządy zaryzykują swoją władzę kosztem jakiś zapyziałych wiosek na Donbasie XD

Sezon napełniania magazynów gazowych rozpoczął się tydzień temu i już na wykresach widać, że Europa na potęgę się ratuje rosyjskim gazem. W branży mówi się, że to
pogromc4_szurkowskiego - Od ponad miesiąca, tłukę wykopkom, że Europa będzie bardzo s...

źródło: mleko334435

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 10.04.2026, 09:21:10 via Wykop
  • 4
@pogromc4_szurkowskiego: da da…
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 09.04.2026, 21:16:59
  • 44
Tak sobie myślę jaką beznadziejną decyzją Putina było rozpoczynanie tej jego specjalne operacji wojskowej. Po 4 latach gospodarka Rosji trzyma się na trytytkach, setki tysięcy ludzi poszło do piachu, miliony mają r-------ą psychikę, wszystkie kraje franki wschodniej zbroją się po zęby, Chiny ich trzymają coraz bardziej pod butem, Europa przestała kupować ich gaz i ropę i co chwila szczątki dronów im spadają na rafinerie. A wystarczyło nic nie robić- zyski terytorialne byłby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
Autor
10.04.2026, 07:41:48 via Wykop
  • 1
@warzone-rastafuraj: co Ty p--------z? To mój pierwszy post w tym temacie w ciągu 4 lat. To po pierwsze. A pod drugie co jest fejkiem? Straty? Liczba ofiar? Konsolidacja flanki wschodniej? Ślimacze tempo ofensywy? Płonące rafinerie?
  • Odpowiedz
Szary_Anon
Szary_Anon
09.04.2026, 20:14:05
  • 587
Po zamordowaniu Damiana Sobóla, izraelscy żołnierze wrzucali jego zdjęcie na telegrama, śmiejąc się, że trafi tam gdzie jego przodkowie, żołnierze Hitlera.
Najbardziej humanitarna armia świata.
#iran #izrael #wojna #palestyna
Szary_Anon - Po zamordowaniu Damiana Sobóla, izraelscy żołnierze wrzucali jego zdjęci...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 09.04.2026, 22:16:21 via Wykop
  • 13
@Szary_Anon: Sam wpis jest obrzydliwy ale ta liczba reakcji…
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
09.04.2026, 09:37:55
  • 16
BUT I AM CREEP, I AM WEIRDOOO #przegryw
Holetoanother_universe - BUT I AM CREEP, I AM WEIRDOOO #przegryw

źródło: aac16d45721340c1a829522ca1cfb25a

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 09.04.2026, 11:33:21 via Wykop
  • 2
@Hole_to_another_universe: I want perfect body, I want perfect soul…
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
08.04.2026, 19:34:57
  • 89
#pokazkota #koty

Mój kot.exe przestał działać, jakieś porady?
Mechamaru - #pokazkota #koty

Mój kot.exe przestał działać, jakieś porady?

źródło: 1000169859

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 08.04.2026, 21:00:48 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: naciśnij na nosek, to guziczek restartu.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
07.04.2026, 05:40:23
  • 8
#polityka #usa #trump #heheszki #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow

Przekaz od sprytnego umysłowo inaczaj dla sprytnych umysłowo inaczej XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! DONALD TRUMP!
Kempes - #polityka #usa #trump #heheszki #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 07.04.2026, 08:06:08 via Wykop
  • 0
@Kempes: chory człowiek… chory człowiek!
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
07.04.2026, 04:28:47
  • 313
Do porannej kawusi. Port Ust-Ługa znów oberwał.

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny
Sweet-Jesus - Do porannej kawusi. Port Ust-Ługa znów oberwał. 

#ukraina #wojna #rosj...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 07.04.2026, 07:26:17 via Wykop
  • 1
@Sweet-Jesus: widać monet, w którym na instalacje spadają szczątki dronów
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
06.04.2026, 13:27:48
  • 118
Tak sobie człowiek ogląda różne filmiki podróżnicze z Iranu przed wojną jak tam wygląda życie na co dzień wszystko od środka na ulicy i człowiek zaczyna zadawać sobie pytania - Co q--a? Jaki q--a zamordyzm? Jakie q--a worki na łbach mają baby?
Przecież tam ludzie tak samo jak my w Europie normalnie czilują sobie w parkach, w kawiarniach, spacerują, spędzają wolny czas tak samo jak my xD
Baby tam mają jakieś chusteczki
NaczelnyWoody - Tak sobie człowiek ogląda różne filmiki podróżnicze z Iranu przed woj...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 06.04.2026, 17:29:08 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Piotr Chmielewski

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.01.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 23.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking