Mikroblog

Rady psiarzy w przypadku kiedy pies sąsiada ujada cały dzień na wszystko co się rusza.

- Kup stopery
- Siedź cicho i nie prowokuj psa
- Zaproponuj wyprowadzanie pieska na spacery

Po
WielkiNos - Rady psiarzy w przypadku kiedy pies sąsiada ujada cały dzień na wszystko ...

źródło: 1000132185

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz
Ale z tą szakirą to by zasmakował życia, kaszankę by jej wsadził bez gumki do małej norki, nawet lewatywy mogłaby nie robić
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem jedyną osobą przed setką, która uważa, że kanalizacja i bieżąca woda zabiły ducha przygody?
Kiedyś po każdym posiłku było losowanie: zatrucie, pasożyty czy jednak przeżyję do jutra. Człowiek musiał być czujny.
Dzisiaj ludzie myją ręce, płuczą warzywa i piją wodę bezpośrednio z kranu. Wszystko przewidywalne, żadnego charakteru.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio słyszeliście o kimś, kto nabawił się czerwonki po zwykłym obiedzie?
W sumie niby nikt nie zabrania czerpać
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ty_to_chyba_lubisz: Najlepsze, że jest hipoteza, że przez to, że teraz wszystko jest właśnie takie sterylne to układ odpornościowy się nudzi i nauczył się atakować rzeczy, których nie powinien - czytaj pyłki traw, drzew - alergia. Kiedyś nie było alergii, bo organizm musiał walczyć właśnie tu z pasożytem, bakterią czy zatruciem.
  • Odpowiedz
#mecz Embappe zaczął strzelać Fifa się przestraszyła że odbierze rekord lessiemu i rząd uruchomił HAARP do wywołania burzy i tak są łaskawi bo mogli usmażyć żółwia bezpośrednim trafieniem piorunem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz

Amerykanie mają wywalone na normy żywności, żrą tony tłuszczu z glifostatem a piorunów się boją, śmiechu warte xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@troglodyta_erudyta: wczoraj pod postem o tym że w Bordeaux ma być 47 stopni pisali że

trochę cieplej niż zazwyczaj i już lewactwu o--------a że planeta płonie


to tu tez pewnie zaraz przyjdą i będą twierdzić że 41 stopni to jest normalna letnia pogoda w Polsce xd
  • Odpowiedz
Dzisiaj łysy z fify nie wie czy burza czy nie, a jutro pójdzie znowu kandydować i nie zdziw się pan, że pojutrze obudzisz się na mundialu w Arabii
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obserwatornik: a czy rzeczywiście jest to niepoprawne? Czy słowo oddawać bardziej tu pasuje?

Nigdy nie używałem formy jak w memie, ale mam jednak wątpliwości co do twojej racji.
  • Odpowiedz
@pahamakaa: całkowitym przypadkiem ostatni sprzed COVID, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłop celowo się cofał, coby znaleźć coś zbliżone do obecnej minimalnej.
Zresztą nawet wtedy to absolutnie nie musiała być jedyna kwota jaką otrzymał, PIT niech pokaże.
  • Odpowiedz